«Ураган» (Івано-Франківськ) – «Сокіл» (Хмельницький) – 5:1 (3:0)

«Ураган»: Кардаш – Фаренюк, Когут, Кордоба, Федюк – Микитюк, Цілик, Сторожук, Абакшин – В. Моспан

«Сокіл»: Чех – Хамдамов, Шеремета, Подлюк, Щербань – Сорока, Вербовий, Кіт, Борисевич – Первєєв, Абзалов, Черниш

Голи: Абакшин (3), Микитюк (16, 24), Федюк (16), В. Моспан (40) – Щербань (25)

Попередження: Цілик (16), Микитюк (34) – Борисевич (15), Подлюк (16)

На 19-й хвилині Кордоба («Ураган») не реалізував 10-метровий (воротар)

Матч в Івано-Франківську розпочався з обопільних атак команд. Але швидкий гол вдалось забити саме господарям. Кіт не втримав Абакшина на дальньому куті штрафної і той спокійно замкнув передачу Цілика.  1:0 уже на 3-й хвилині і «Соколу» одразу ж довелось відіграватись. І вони мали на це досить хороші шанси. Небезпечні моменти були у першої четвірки, але ні Щербань, ні Подлюк своїми нагодами не скористались.  Особливо прикрим був втрачений момент нашого віце-капітана, гарматний постріл якого якимось дивом відбив голкіпер. Створювати моменти команди продовжили і надалі, але забити зумів лише «Ураган». Особливо проблемною виявилась 16-та хвилина поєдинку, коли спочатку Микитюк завершив ударом швидкісний прохід Цілика. А через кілька миттєвостей рахунок уже став 0:3. Федюк з допомогою рикошету реалізував штрафний удар, який сам же і заробив. «Соколи» продовжили тиснути на ворота суперника і намагались забити м’яч у «роздягальню», але втілити бодай один момент у гол так і не зуміли. Зате знову блиснув своїм вмінням парирувати 10-ти метрові удари наш воротар – Чех. На цей раз він впорався з ударом Кордоби з точки.

ураган

Другий тайм знову розпочався з атак підопічних Романа Ковальчика. Хамдамов поцілив у стійку після розіграшу штрафного. А забили знову господарі. Як і у епізоді з першим голом «драконам» вдалось матеріалізувати у гол кутовий. Класний удар з лету вдався Микитюку. Після цього на майданчику з’явилась перша четвірка і одразу ж зуміла відквитати один м‘яч. Щербань виявився найспритнішим у чужому карному майданчику і відправив шкіряну кулю у дальній кут.

Враховуючи солідну різницю у рахунку хмельничани одразу ж перейшли на гру з п’ятим польовим. Були моменти для того щоб відновити інтригу у Подлюка і Шеремети, але знову впевнено зіграв Кардаш. А в самій кінцівці «Ураган» забив ще раз. Моспан відзначився дебютним голом в Екстра-лізі і поставив крапку у поєдинку.

Нагадаємо, що менше ніж за місяць нас очікує ще одна зустріч цих команд між собою. На цей раз у рамках Кубка Ліги. А свою наступну гру у Екстра-лізі «Сокіл» проведе у суботу 10 листопада. Суперником буде клуб «Продексім» (Херсон).