«Сокіл» здобуває вольову перемогу в Одесі

0
649

Хет-трик Подлюка допоміг підопічним Романа Ковальчика святкувати перемогу в виїзному поєдинку.

Епіцентр К Авангард” – “Сокіл” – 2:3 (1:0)

“Епіцентр К Авангард”: Панібратець, О. Бондаренко, Дрозд (к), К. Бондаренко, Соцький, Свірідов, Теряєв, Мірошник, Гірка, Леонов, Пороша, Коваленко, Остапчук

“Сокіл”: Чех, Подлюк, Хамдамов, Щербань, Сорока, Борисевич, Черниш, Абзалов, Первєєв, Кручек, Ліпчинський

Голи: Остапчук (19, 35) – Подлюк (25, 32, 35)

Попередження:  Гірка (22) – Щербань (36)

У рамках 14-го туру Екстра-ліги “Сокіл” зустрічався з “Епіцентром К Авангард”. Вже знаючи про результат матчу “Титан” – “Кардинал” (3:2), хлопці Романа Ковальчика розуміли, що для продовження боротьби за потрапляння в плей-оф їм потрібно лише перемагати. Розпочалась зустріч у досить  спокійному темпі, обидва суперники вичікували і намагались не ризикувати на старті поєдинку. Перша реальна нагода була у гостей – Вербовий завдав удару, Панібратець відбив, а Подлюк не зумів добити м’яч у ворота. Запам’ятайте цю зв’язку, невдовзі вона ще себе проявить. Господарі відповіли моментом Теряєва, але той чудом не влучив у порожній кут. Згодом команди обмінялись дальніми пострілами (Вербовий, Соцький), але воротарі з ними впорались. Перша половина зустрічі потроху котилась до свого завершення , але на допомогу господарям прийшов стандарт. Остапчук замкнув дальню стійку після розіграшу ауту і на перерву команди пішли за мінімальної переваги одеситів.
На другу двадцятихвилинку “соколи” вийшли вже зовсім з іншим настроєм. Уже на п’ятій хвилині Вербовий проскочив по флангу, пробив по воротам, голкіпер відбив, а Подлюк був першим на м’ячі – 1:1! “Епіцентр” більш активно пішов в атаку і створив свою нагоду. Але Теряєв пробив вище метрів з шести. А ось “Сокіл” невдовзі втік у контратаку, Подлюк віддав на Вербового, той повернув йому у центр і 1:2. Міг Подлюк відзначатись і втретє, але куля ковзнула по поперечині. Але хет-трик був лише питанням часу. На 35-й хвилині Хамдамов розкішним фінтом “прокатив” захисника і віддав на порожні ворота. Артуру залишалось лише підставити ногу, що він і зробив – 3:1. Після цього одесити одразу ж перейшли на гру з п’ятим.  І це принесло їм результат. Остапчук скористався зручним прострілом партнера і скоротив рахунок до мінімуму. Міг “Епіцентр” і зрівняти рахунок, але Чех блискуче впорався з небезпечними ударами Коваленко и Бондаренко.
3:2 – “Сокіл” здобуває вольову перемогу і продовжує гонитву за “Титаном”. Наступну зустріч хмельничани проведуть вдома 16 лютого. У рамках розіграшу Кубку України наш клуб прийматиме “Food Centre-СумДУ” (Суми). Початок гри о 12:00.