477

«Сокіл» (Хмельницький) – «Епіцентр К Авангард» (Одеса) – 5:2 (3:1)

“Сокіл”: Чех — Щербань, Шеремета, Подлюк, Хамдамов – Кіт, Вербовий, Сорока, Борисевич —  Єлфімов, Абзалов, Черниш. Запасні: Ліпчинський, Шевченко

«Епіцентр К Авангард»: Зеленчук, Бутов – Свірідов, Бондаренко А., Остапчук, Мірошнік – Коваленко, Дрозд, Бондаренко К., Соцький – Сандул, Теряєв

Голи: Хамдамов (2), Шеремета (13), Сорока (16), Подлюк (35), Щербань (38) – Остапчук (8), Зеленчук (29)

Попередження: Вербовий (28), Хамдамов (35) – Сандул (12), Мірошник (31), Зеленчук (35)

Даний поєдинок був дійсно матчем за шість очок з точки зору турнірної боротьби. І наші хлопці вийшли на майданчик зверх мотивовані. Це одразу ж принесло бажаний результат. Хамдамов, після передачі Подлюка з глибини, ефектно підсік м’яч у дальню дев’ятку. Черговий гол-красень від капітана. Могли підопічні Романа Ковальчика подвоювати рахунок – Сорока ледь не зламав поперечину потужним пострілом. Натомість забив суперник – Остапчук перехопив необережну поперечну передачу від захисника і зрівняв цифри на табло. Незважаючи на пропущений гол хмельничани продовжували тиснути на опонента і невдовзі знову вийшли уперед. Шеремета швидше усіх зорієнтувався у чужому карному майданчику і переправив «круглого» у ворота. А через три хвилини рахунок уже став 3:1 на нашу користь. Чех виповнив надзвичайно точну передачу на Сороку і той влучно поцілив  у дальній кут.  До перерви гострих моментів команди більше не створили і рахунок залишився незмінним.

IMG_5157

Початок другої половини зустрічі пройшов у рівній боротьбі, небезпечні підходи до воріт суперника мали обидва клуби. Але ні Свірідов, ні Хамдамов свої шанси не використали. Натомість відзначився той гравець, від якого, напевне, цього очікували найменше. Зеленчук несподівано підключився до атаки команди і скоротив різницю в рахунку до мінімального. Але «Сокіл» у цьому матчі був дійсно краще і невдовзі зумів довести це ще двома голами. Спочатку Подлюк потужним пострілом «прошив» голкіпера «Епіцентра», а через 2-і хвилини Щербань вколотив м’яч у ворота після передачі Хамдамова з флангу. У підсумку  – 5:2 на користь хмельницької команди.

IMG_5124

Дійсно потужний матч провела наша команда і за підсумками суботніх матчів піднялась на 4-те місце у турнірній таблиці. Прекрасний поєдинок видала перша четвірка, в якій кожен з гравців відзначився голом. Знову надійно відстояв Чех. Впевнено виглядала на майданчику друга четвірка, помітно, що молодь добирає з кожною наступною грою. Це чудово, тому що невдовзі «соколів» очікують дуже непрості двобої проти «Титана» та «Продексіма» у рамках Кубка Ліги.