«Соколу» вистачило двох забитих м’ячів для перемоги над «Кардиналом-Рівне»

0
1102

Друге коло чемпіонату України з футзалу хмельницький «Сокіл» відкривав матчем проти «Кардинала-Рівне», якому підопічні Романа Ковальчика поступилися на самому старті сезону. Попри зміну, яка відбулася у рівнян на тренерському містку, протягом тижня всі гравці «Сокола» були зосереджені на шліфування тієї гри, яка б стала запорукою не тільки реваншу за поразку в першому колі, але і дозволила б нашій команді повернутися до першої шістки, в якій «Сокіл» був би від нашого суперника по грі 10-го туру на відстані лише однієї перемоги.

До цієї відповідальної гри хмельничани підійшли без втрат, Костянтин Абзалов, який відбув одноматчеву дискваліфікацію, повернувся до другої четвірки, і, як з’ясувалося після фінальної сирени, саме його м’яч став переможним в суперництві «Сокола» та «Кардинала-Рівне».

Розуміючи важливість турнірних очок, команди дуже акуратно почали гру, і хоча обидві перші четвірки намагалися проводити атаки, жодна з них не була такою, яку б можна було вважали гольовою. Попри це, «Соколу» не без частки везіння вдався швидкий гол. На 3-й хвилині після ауту Подлюк майже від кутової позначки сильно пробив уздовж воріт, і м’яч від Мілінького залетів у ворота.

Такий прикрий початок гості пережили доволі спокійно, і одразу ж спробували вирівняти цифри на табло. Концеба зі штрафного з 15-ти метрів пробив в руки Шевченку. В наступній атаці Кручок зліва підступно пробив з-під захисника в дальній кут – Шевченко ледь встиг зачепити м’яча ногою, відбивши його на кутовий. За рахунок стандартів «кардиналівці» підтримували напругу біля хмельницьких воріт, але після ударів м’яч летів або повз ворота, або був легкою здобиччю Шевченка. За цей час господарі відповіли лише небезпечним моментом від Сороки, який не зміг переграти Сірицького при виході сам на сам. Цей епізод дещо збив атакуючий настрій рівнян, і коли підопічні Романа Ковальчика закріпилися на половині гостей, їхня перевага збільшилися до двох м’ячів. На 9-й хвилині Пєрвєєв та Абзалов бездоганно розіграли кутовий – перший прострілив в штрафний майданчик, а другий низовим ударом в дотик пробив без шансів для голкіпера «Кардинала-Рівне».

Пропустивши вдруге, рівняни за виключенням одного гравця розгубилися, і якби не він, то на перерву «Сокіл» міг йти вже з відчутною перевагою. А мова йде про голкіпера Олександра Сірицького. На 10-й хвилині хмельничани за рахунок пресингу відібрали м’яч, Подлюк без перешкод пробив по воротам – голкіпер був в потрібному місці. За п’ять хвилин вже Токар прямим ударом зі штрафного перевірив Сірицького – той знову на висоті. Ну, і зовсім фантастичне спасіння Сірицький відав на 17-й хвилині. Після дальнього удару Хамдамова голкіпер відбив м’яча прямо на Сороку, після його добивання, здавалося, м’ячу вже було нікуди подітися, але на його шляху до сітки були руки воротаря. Перші 20 хвилин за «Соколом» 2:0.

Зрозуміло було, що по перерві гості будуть додавати в атаках, і «Сокіл» був повністю готовим до такого перебігу подій. «Кардиналівці» багато володіли м’ячем, але все, що в них виходило «на виході», це дальні удари, які не були для Шевченка проблемою. Але й Сірицькому не доводилося нудьгувати. На 21-й хвилині Гресь рішуче відібрав м’яч у Мілінького, після чого опинився сам на сам з воротарем, але той впевнено виграв цю дуель.

За кілька хвилин гравці «Сокола» налагодили контроль м’яча, в його відборі рівнянам доводилося чимало порушувати правила, і к екватору другого тайму у «Кардинала-Рівне» буле вже чотири фоли. Що не дозволяло хмельничанам бути ефективними в атаках, так це власний брак. Не найкращими були довгі вкидання від Шевченка, і за м’яч просто ніхто не чіплявся.

Чим ближче було до фінальної сирени, тим більше було на майданчику боротьби. За якісь три хвилини гравці «Сокола» наздогнали суперника по фолах, а рівняни в свою чергу на 35-й хвилині порушили правила вп’яте. За кілька секунд Олександр Басич вперше вийшов на майданчик, а після хвилинного тайм-аут від Басича, вже як від граючого тренера, «Кардинал-Рівне» перейшов на гру з п’ятим, яким виходив Ардашніков.

Гра «5 на 4» у гостей спочатку була далекою від ідеалу. Не було ані контролю м’яча, ані ударів, а коли рівняни помилися, Шевченко швиденько вкинув м’яча на Подлюка, той вийшов сам на сам з Міліньким, який страхував порожню «рамку» – в нього гравець «Сокола» і пробив. Далі ж все було згідно відомого футбольного правила. У «кардиналівців» нарешті пройшла потрібна комбінація, і Концеба після діагональної передачі вдало замкнув дальню штангу.

2:1, і в гостей було ще достатньо часу, щоб врятуватися. Тут вже Роман Ковальчик взяв хвилину, після якої хмельничани помилок не припускалися, а якби Шевченко, двічі пробиваючи по порожнім воротам, був точнішим, господарі взагалі б уникнули нервової кінцівки. В заключні секунди гри гравці «Сокола» впевнено контролювали м’яч, не дозволяли гостям розвернутися в грі «5 на 4», і фінальна сирена пролунала, коли мяч від воріт господарів був дуже далеко.

2:1 – втретє в цьому сезоні «Сокіл» переміг, і втретє його перевага в цих переможних матчах вимірювалась лише одним м’ячем. Але і це три очки, які дозволили команді Романа Ковальчика повернутися до першої шістки. Рівно за тиждень у хмельничан виїзна гра в столиці України проти «ХІТа».