“Спортлідер-2” та “Делівері” у наднапруженому поєдинку переможця не визначили

0
1182

У рамках 16-ого туру чемпіонату України серед команд Першої ліги підопічні Михайла Токаря у рідних стінах розійшлися миром з одним із лідерів змагань, одеським “Делівері”

“Спортлідер-2” (Хмельницький) – “Делівері” (Одеса) – 2:2 (1:0)

Арбітри: Гарасимків Василь (Ковель), Літвінчук Леонід (Луцьк)

Спостерігач арбітражу: Лютий Андрій (Львів)

Голи: Мартинюк (13, 31) – Беляєв (21), Єрьомін (28)

“Спортлідер-2”: Бакінський – Хамдамов, Власович, Подлюк (кап.), Ярмош – Мартинюк, Шеремета, Щербань, Лисенко – Сагайдачний. Запасні: Чех, Кручек.

Головний тренер: Михайло Токар

“Делівері”: Кобець – Єрьомін, Беляєв (кап.), Піхальонок, Лебединський – Гірка, Пюро, Рудаков, Цвєлих – Малюга, Кулька. Запасні: Зуєв.

Головний тренер: Олег Безуглий

У п’ятницю, 18-ого березня, свій черговий поєдинок провів хмельницький «Спортлідер-2». В цей день підопічні Михайла Токаря в рамках 16-ого туру чемпіонату України серед команд Першої ліги у рідних стінах зустрічалися з одним із лідерів турніру, одеським «Делівері».

_DSC1056

До гри обидві команди підійшли у бойових складах. Одесити привезли у Хмельницький усіх ключових виконавців, оскільки ведуть відчайдушну боротьбу за плей-офф, в якій кожне здобуте очко є на вагу золота, а ось господарі вийшли на матч суттєво підсилені обіймою виконавців головної команди «Спортлідер+», яка тиждень тому здобула путівку до півфіналу плей-офф вітчизняної Екстра-ліги, а наразі для неї розпочалися вимушені канікули, пов’язані із підготовкою та участю національної збірної України у стикових матчах за вихід на ЧС-2016.

_DSC1017

Перший небезпечний момент у зустрічі створили гості. Беляєв навісною передачею вивів на ударну позицію Єрьоміна, однак Бакінський, вчасно зігравши на виході, зумів скоротити кут обстрілу до мінімального та ліквідувати загрозу. Відповідь хмельничан не забарилася. Ярмош виграв верхову боротьбу у того ж Беляєва після довгого вводу від Бакінського, і ефектним кивком голови спрямовував шкіряний снаряд під поперечину, однак Кобцю в останній момент таки вдалося перевести сферу на кутовий. Суперники продовжували діяти у відкритій манері, відповідаючи атакою на атаку, що неабияк тішило вболівальників на трибунах. Всередині першого тайму змінювати нулі на табло повинен був Подлюк, який після навісної передачі від Бакінського по флангу вийшов віч-на-віч із голкіпером, однак своїм шансом не зумів достойно розпорядитися, у завершальній стадії пробивши з кількох метрів у корпус Кобцю. Одесити вже майже відразу ж могли господарів паркету за подібне марнотратство, і хмельничанам добряче поталанило в епізоді, коли Гірка після розіграшу кутового перевірив на міцність стійку воріт Бакінського. Цей епізод став таким собі «тривожним дзвіночком» для підопічних Михайла Токаря, які стали не лише ретельніше діяти в захисті, а й наполегливіше в атаці, і тоді одеситам довелося ой як несолодко. Дива воротарської майстерності продемонстрував Кобець, холоднокровно вигравши ближню дуель із Сагайдачним, але і він виявився безсилим врятувати свою команду на 13-ій хвилині. Це Мартинюк виграв позиційну боротьбу у Гірки після націленої передачі Шеремети від бокової лінії, і ефектно в падінні переправивши сферу у праву «шістку», відкрив лік забитим м’ячам у зустрічі – 1:0. За 6.30 до сирени на перерву Михайло Токар взяв тайм-аут, після якого у воротарській футболці на паркеті з’явився Шеремета. «Лідери» стали більше контролювати м’яч, методично «розгойдуючи» оборону суперника, однак «Делівері», кістяк якого складають досить вікові виконавці, таки вдалося вистояти. За 3.05 до завершення першого тайму вже керманич одеситів, Олег Безуглий, взяв хвилинну перерву, після якої вже «Делівері» перейшов на гру з п’ятим польовим. Ця тактика вже майже відразу увінчатися успіхом для команди із столиці Південної Пальміри, однак Гірка своїм шансом не скористався, на щастя для хмельничан, після скидки від Лебединського пробивши вище воріт із забійної позиції. Майже відразу ледве не спрацювало відоме футбольне правило, однак примхлива пані Фортуна через декілька миттєвостей посміхнулася вже одеситам в епізоді, коли ефектний удар Шеремети головою прийшовся у каркас воріт «Делівері».

_DSC1103

Вже з перших секунд другого тайму «Делівері» наважився на досить ризикований хід, перейшовши відразу на гру в п’ять польових, і цей ризик вже доволі швидко увінчався успіхом для гостей. Це Лисенко, намагаючись винести м’яч подалі від власних воріт, вибив його в підсумку прямісінько на ногу Беляєву, який таким подарунком скористався сповна – 1:1. На куражі одесити могли відразу і схилити шальки терезів на власну користь, однак потужний постріл Єрьоміна з лінії воротарського, на щастя для хмельничан, прийняла на себе поперечина. Підопічні Олега Безуглого, повіривши у власні сили, продовжували діяти з п’ятим польовим, шукаючи шпарину у захисних редутах хмельничан, і свого досягли на 28-ій хвилині, коли активний Єрьомін, влучно пробивши точнісінько у праву «шістку» метрів з 10-ти, вивів вперед у рахунку «Делівері» – 1:2. Тепер ризикувати довелося вже хмельничанам: відразу на паркет знову у воротарській футболці вийшов Шеремета, і через декілька хвилин цей тактичний хід приніс приємні дивіденди «лідерам». Руслан поперечною передачею з флангу вивів на ударну позицію Мартинюка, який влучно пробивши вдотик під поперечину оформив дубль у матчі та знову зробив рахунок на табло рівним – 2:2. В заключні хвилини привабливіше виглядали одесити, які відчайдушно намагалися вирвати перемогу, однак дива воротарської майстерності демонстрував Бакінський, який як мінімум двічі рятував свою команду від вірних голів, парируючи «мертві» м’ячі після ударів Лебединського та Єрьоміна, які по черзі з близької відстані розстрілювали голкіпера «Спортлідера-2». Хмельничани теж не прагнули відсиджуватися в обороні, і при першій ліпшій нагоді прагнули загострювати обстановку біля воріт суперника, й цілком могли вирвати три залікові бали, однак виручив «Делівері» від неприємностей досвідчений Цвєлих, який у підкаті виніс в останній момент сферу з-під ніг Хамдамова, який на швидкості викочувався віч-на-віч із голкіпером одеситів.

_DSC1098

В підсумку – бойова нічия із рахунком 2:2, яка позбавляє хмельничан бодай теоретичних шансів на вихід у стадію плей-офф. Свій заключний поєдинок у чемпіонаті «Спортлідер-2» проведе 2-ого квітня у Ромнах, де зіграє із місцевим «Рятувальником».