Спортлідер-2


Президент клубу
Гончар Іван Ярославович

Віце-президент клубу
Симчишин Олександр Сергійович

Тренер
Роман Шевчук

Тренер
Денис Божко


Богдан Тимощук
19.01.1993р.

Роман Діброва
07.12.1983р.

Всеволод Ілюшин
15.06.1993р.

Денис Грищук
04.05.1994р.
Олександр Атласюк
30.06.1983р.

Дмитро Святий
22.06.1985р.

Ігор Монастирський
16.05.1985р.
Віталій Монастирський
12.03.1988р.

Олексій Богун
28.06.1989р.

Олександр Дияк
18.05.1991р.

Денис Жаріков
24.11.1992р.

Євгеній Іщук
14.05.1995р.

Олег Ситнік
10.03.1994р.

Віталій Катеринчук
22.12.1993р.

Юрій Малишевський
06.05.1994р.

Назар Рибчинський
04.09.1994р.