«Спортлідер-3» декласує «Червону Зірку»

0
1473

В 10-ому турі чемпіонату міста з футболу підопічні Артема Гласа не залишили жодних шансів аутсайдеру турніру, «Червоній Зірці»

«Спортлідер-3» – «Червона Зірка» – 10:2 (3:2)

Арбітри: Кузнецов – Даценко, Мандзій (усі – Хмельницький)

Голи: Розпаченюк (2), Луцюк (12), Колесников (40, 53, 69), Глас (50), К. Шляховий (75), Сохорук (85, 89), Алексейчук (90) – Кайота (28), Задорожний (36)

«Спортлідер-3»: Восканян, К. Шляховий (кап.), Розпаченюк, Глас, Люблінський (Бойчук, 70), Луцюк (Алексейчук, 80), Кіт (Вербовий, 46), А. Шляховий, Шевчук, Колесников, Сохорук

«Червона Зірка»: Стратійчук (Флік, 71), Федик, Завірюха (Пасічник, 58), Долінський (Побережний, 75), Пелехатий (Повзун, 73), Бистрих (Ламзін, 54), Босак, Вівсянко, Кайота (Невінський, 72), Задорожний, Пипа (Підгорний, 58)

У четвер, 7-ого липня, свій черговий поєдинок провів «Спортлідер-3». В рамках 10-ого туру на підопічних Артема Гласа, які до цього матчу підходили у статусі лідера турніру, очікувало побачення із його аутсайдером, «Червоною Зіркою».

_DSC0068

Вже перша осмислена атака у грі завершилася взяттям воріт. Луцюк на швидкості промчався лівим флангом і виконав націлений простріл у центр воротарського, де ніким не прикритий Розпаченюк несильним, але точним ударом вдотик переправив сферу у ціль – 1:0. Швидкий пропущений гол дещо деморалізував гравців «Червоної Зірки», чим не гріх було скористатися «лідерам», яким це в підсумку вдалося краще. Дубль відразу міг оформлювати Розпаченюк, однак номінальних гостей від неприємностей врятував рикошет від захисника, після чого на ворота «Червоної Зірки» було призначено кутовий, який і став гольовим. Після навісної подачі від кутового прапорця, активний Розпаченюк ударом головою впритул розстрілював Стратійчука, якому неймовірним чином вдалося парирувати цей постріл, проте першим на підборі виявився Луцюк, який з кількох метрів добивши сферу у вже незахищену ціль подвоїв перевагу «лідерів» – 2:0.

_DSC0134

Надалі ініціатива міцно продовжувала залишатися під контролем «лідерів», однак їх реалізація створених моментів в середині першого тайму відверто залишала бажати кращого. Лише один Сохорук впродовж кількох хвилин міг оформлювати дубль, проте свої шанси змарнував, спочатку зльоту пробивши трішки вище воріт після навісу Гласа від кутового прапорця, а через декілька миттєвостей не зумів влучити у ціль після швидкої та ефектної трихходівки свої команди. Також ще один розкішний шанс змарнував Колесников, який після чудового пасу з глибини від активного Сохорука потужно пробив під поперечину, однак Стратійчуку з другої спроби таки вдалося ліквідувати загрозу. А що ж «Червона Зірка»? Номінальні гості терпляче відпрацьовували у обороні, очікуючи власного шансу, і його знайшли на 26-ій хвилині. Сам ж гол видався дуже курйозним: після навісу зі штрафного Восканян випустив м’яч із рук, а Кайота, який виявився у потрібному місці та в потрібний час, вразивши порожній кут з кількох метрів, скоротив розрив до мінімуму – 2:1.

_DSC0190

Пропущений гол не на жарт по-спортивному розлютив «лідерів», які вмить увімкнули максимальні швидкості та стали активніше діяти у атаці, однак спочатку «Червоній Зірці відверто пощастило в епізоді, коли Розпаченюк, вишукано накрутивши відразу двох захисників, пробив в лічених сантиметрах поруч із стійкою, а потім дива воротарської реакції продемонстрував Стратійчук, у карколомному стрибку парирувавши гарматний удар Колесникова у нижній кут. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Кіт під пресингом суперників необачно відпасував назад, як виявилося, точнісінько на хід Задорожному, який ефектно обігравшись на швидкості у стіночку із Кайотою, з другої спроби переграв Восканяна, відновивши паритет у рахунку – 2:2!!! Відразу «Червона Зірка» могла і вийти вперед у рахунку, однак Загородній своїм супершансом не скористався, після прострілу із флангу з забійної позиції пробивши повз ціль. Відповідь «Спортлідера-3» виявилася гольовою. Костянтин Шляховий виконав націлений навіс з кутового на ближню стійку, де без опіки виявився Колесников, і красивим кивком голови переправив сферу у ближній кут – 3:2.

_DSC0181

Другий тайм видався ж ще більш багатим на забиті м’ячі. Вже в дебюті другої 45-ти хвилинки «лідери» закріпили власну перевагу у рахунку, вкотре досконало використавши свою головну зброю – «стандартні» положення. Колесников подав від кутового прапорця у центр воротарського, де Глас, вигравши верхову боротьбу у захисників, гарматно пробив головою під поперечину – 4:2. Через декілька хвилин Олексій до «асисту» додав і забитий м’яч, ефектним обвідним ударом в ліву «шістку» метрів з 20-ти не залишивши Стратійчуку жодних шансів – 5:2. Цей м’яч надломив морально гравців «Червоної Зірки», які за рахунок частих замін гравців намагалися «освіжити» власну гру, однак не так сталося, як гадалося. Стратійчук крутився, неначе білка у колесі, парирувавши два непрості удари від Костянтина Шляхового та Розпаченюка, але і він виявився безсилим на 69-ій хвилині, пропустивши несильний, але точний удар у «воротарський» кут з-за меж карного майданчику від Колесникова, який таким чином оформив хет-трик у матчі – 6:2. Відразу на останньому рубежі «Червоної Зірки» відбулася заміна, але вона мало чим допомогла номінальним гостям. Супершанс довести рахунок до табло до не пристойного був у Луцюка, який ефектним перекатом по-футзальному прибрав захисника і на швидкості вийшов віч-на-віч із голкіпером, однак пробив в лічених сантиметрах поруч із стійкою. Натомість, капітан «лідерів», Костянтин Шляховий, подібним марнотратством не вирізнявся, і розкішним ударом під поперечину з лінії воротарського вперше у матчі змусив капітулювати Фліка – 7:2. Далі на авансцену вийшов Сохорук, який оформив дубль протягом чотирьох хвилин, результативними ударами завершивши розкішні передачі від Розпаченюка та Колесникова, а масну крапку в матчі поставив той, від кого, мабуть, цього очікували найменше. За 10 хвилин до завершення основного часу на поле у якості польового гравця вийшов голкіпер «Спортлідера-3», Сергій Алексейчук, і саме він став автором останнього голу у матчі, гарматним ударом зльоту в ліву «шістку» завершивши націлений простріл Гласа зі штрафного.

_DSC0071

В підсумку – надпереконлива перемога «Спортлідера-3» із рахунком 10:2, який продовжує обіймати лідирську позицію, випереджаючи «Ветеран» за різницею забитих та пропущених м’ячів. Свій наступний матч підопічні підопічні Артема Гласа проведуть 14-ого липня. В цей день на «Спортлідер-3» очікує зустріч із «Адвокатом».

Олександр Таран, прес-служба ФК «Спортлідер+»