«Спортлідер-3» декласує «ДЮСШ-Україну»

0
1161

В 4-ому турі чемпіонату міста підопічні Артема Гласа в гросмейстерській манері відвантажили вісім «сухих» м’ячів у ворота свого опонента

«Спортлідер-3» – «ДЮСШ-Україна» – 8:0 (3:0)

Арбітри: Подворний – Фертюк, Мандзій (усі – Хмельницький)

Голи: Колесников (5, 16, 50, 52), Глас (23, 46), Соколюк (61), Нємий (62)

«Спортлідер-3»: Восканян (Алексейчук, 57), Луцюк, Шевчук (Люблінський, 57), Колесников (Кіт, 72), Нємий, Соколюк, Побережник, А. Шляховий, Розпаченюк (Сохорук, 57), Глас, К. Шляховий (Бойчук, 73)

«ДЮСШ-Україна»: Коцюбинський, Нігловський (Чемерис, 72; Доценко, 84), Григорук, Білоус (Підкамінський, 34), Ліщинський (Шишулін, 72), Мейко, Божик, Гребенюк, Стахов (Фасуляк, 46), Слива (Кравчук, 46), Підлісний (Чумак, 52)

У четвер, 26-ого травня, черговий поєдинок у чемпіонаті Хмельницького з футболу провів «Спортлідер-3». В цей день підопічні Артема Гласа у рамках 4-ого туру зустрічалися із сусідом по турнірній таблиці, «ДЮСШ-Україною». Цей колектив, кістяк якого складають переважно молоді футболісти, минулоріч виборов бронзові нагороди у Першій лізі чемпіонату міста, і був близьким до підвищення класі, однак поступився у стиковій грі за вихід до «вишки» «Арсеналу». В цьому сезоні підопічні Тадеуша Криштофора теж вдало стартували, здобувши як і «лідери» чотири залікові бали на старті турніру, однак провели на один матч більше. Це все наштовхувало на думку, що звітна гра буде за «шість очок», однак на ділі вийшло зовсім по-іншому. «Лідери», розлючені втратою залікових балів у попередньому турі в грі з «Ветераном», в звітному протистоянні, продемонструвавши гру, близьку до феноменальної, в яскравій манері учинили форменний розгром своєму опоненту, відвантаживши у його ворота вісім «сухих» м’ячів.

_DSC1136

Вже з перших секунд «лідери» взяли ініціативу під свій контроль, і саме вони створили перший гострий момент. Змінювати нулі на табло міг Луцюк, який після швидкісного рейду по флангу з кута воротарського пробив у лічених сантиметрах над поперечиною, однак, здалося, кіпер «ДЮСШ-України» в цьому епізоді ситуацію контролював. Старання переросло у якість на 5-ій хвилині. Костянтин Шляховий виконав м’яку навісну передачу від кутового прапорця у центр воротарського, двоє захисників та кіпер номінальних гостей виконували роль статистів, і набігаючий Колесников, влучно пробивши низом з кількох метрів, відкрив рахунок у матчі – 1:0. На куражі «Спортлідер-3» відразу міг забити і другий м’яч. Хороша нагода для цього була у Розпаченюка, який після навісної передачі від Луцюка ефектно на замасі прибрав Божика, і у падінні цілив у дальній нижній кут, однак, на щастя для «ДЮСШ-України», сфера після пострілу «десятки» «Спортлідера-3» пролетіла у лічених сантиметрах поруч із стійкою.

_DSC0005

Номінальні гості відповіли моментом Підлісного, який після чудової передачі за спини захисникам із глибини, виривався віч-на-віч із голкіпером, проте Восканян, холоднокровно зігравши на виході, ліквідував загрозу. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Побережник розкішною діагональною передачею вивів на побачення із кіпером Колесникова, і той своїм шансом скористався сповна, на швидкості прицільно пробивши повз голкіпера, який завмер у півпозиції та оформивши дубль – 2:0. Не встигли підопічні Тадеуша Криштофора як слід прийти в себе, як майже відразу знову були вимушені розпочинати гру від центрального кола. Луцюк виконав блискучу навісну передачу з правого флангу у центр воротарського, де Глас, вигравши «другий поверх», ефектним кивком голови підправив шкіряний снаряд у праву «дев’ятку» – 3:0.

_DSC0048

Цей гол остаточно відправив «ДЮСШ-Україну» у стан гроггі, чим з успіхом і користався їх суперник. Луцюк та Костянтин Шляховий на правому фланзі буквально «розривали» своїх опонентів, під стать їм і діяв Побережник, який вигравав усі підбори та єдиноборства в центрі поля. Саме Дмитро і створив черговий небезпечний момент для «лідерів», ефектно перекинувши сферу через Божика, а потім вишукано пробив зльоту з відскоком від газону – Коцюбинському в останній момент вдалося перегрупуватися і з другої спроби ліквідувати загрозу. Проявив свій високий воротарський клас кіпер «ДЮСШ-України» і під завісу першого тайму, кінчиками пальців перевівши сферу на кутовий після гарматного удару Гласа головою під поперечину. Номінальні гості між цими епізодами могли зменшувати розрив у рахунку, однак Божик із забійної позиції пробив трохи неточно.

_DSC0070

В перерві Тадеуш Криштофор, аби оживити гру своїх підопічних, провів подвійну заміну, однак особливих дивідендів це «ДЮСШ-Україні» не принесло. «Спортлідер-3» вирішив не зупинятися на досягнутому, і в другій 45-ти хвилинці продовжував діяти на максимальних швидкостях та з заграничною концентрацією. Вже в дебюті другого тайму рахунок на табло до непристойного довів Глас, який після розкішної передачі врозріз від Колесникова, при повному потуранні з боку захиста суперника підробив шкіряний снаряд під «робочу» ногу, і холоднокровно пробив з розвороту у ліву «шістку». Коцюбинський хоч і зреагував на цей удар, однак врятувати свою команду був вже не в силах – 4:0.

_DSC0087

Після цього «ДЮСШ-Україна» «посипалася» остаточно. Молоді футболісти номінальних гостей на полі виглядали інертними та безхарактерними, демонструючи небажання долати труднощі (а де ж він, юнацький запал!), а ось «Спортлідер-3» продовжував «терзати» захисні редути свого візаві, змусивши його протягом кількох наступних хвилин ще двічі розпочинати гру від центрального півкола. Спочатку хет-трик оформив Колесников, красиво головою пробивши у протихід кіперу після навісної передачі Соколюка з флангу, а через декілька хвилин Олексій записав на свій рахунок і «асист», блискучим «черпачком» вивівши на побачення із Коцюбинським Нємого, і той зусиль партнера не змарнував, більярдним низовим ударом поціливши точнісінько у праву «шістку» – 6:0.

_DSC0064

На цьому біди «ДЮСШ-України» не закінчилися. На 61-ій хвилині відкрив лік забитим м’ячам у зустрічі і Соколюк, вдало зігравши на добиванні після удару Гласа, а через декілька миттєвостей покер оформив Колесников, який після вишуканого пасу від Нємого ефектно перекинув Коцюбинського, який необачно залишив власні володіння – 8:0.

_DSC0038

«Спортлідер-3» навіть і не думав зупинятися на досягнутому, і цілком міг довести рахунок на табло до двозначного. Особлив «феєрив» Кіт, який вдало ввійшов у гру з лави лапасних. Спочатку Вадим потужним ударом з кута воротарського перевірив на міцність стійку воріт, а через декілька хвилин створив усі передумови для голу Бойчуку, однак він своїм шансом не скористався, пробивши над поперечиною з кількох метрів після блискучої навісної передачі від Кота на дальню стійку. В свою чергу «ДЮСШ-Україна» теж дещо прийшла в себе під завісу зустрічі, і цілком могла розраховувати бодай на гол престижу, проте Фасуляк не зміг влучити у ціль метрів з 7-ми після блискучого навісу з флангу від Кравчука.

В підсумку – гросмейстерська перемога «Спортлідера-3» із надпереконливим рахунком 8:0, який завдяки цьому успіху впритул наближається до лідируючої трійки, при цьому маючи ще матч у запасі. Свій наступний поєдинок «лідери» проведуть наступного тижня, а їх суперником стане «Фаворит». Про дату та місце проведення матчу на нашому сайті буле повідомлено дещо пізніше.

Олександр Таран, прес-служба ФК «Спортлідер+»