«Squadra futsal cup 2020». «Сокіл-2» здобув другу перемогу в групі і вийшов в 1/4 фіналу

0
411

Матчем проти бельгійської команди «EJ Farciennes» хмельницькій «Сокіл-2» звершив свої виступи в груповому етапі міжнародного футзального турніру «Squadra futsal cup 2020», який цими днями проходить в Мускроні (Бельгія). Нагадаємо, що підопічні Віталія Розпаченюка змагаються в турнірі серед команд вікової категорії U-17, в якому боротьбу за головний трофей розпочинали 12 команд з дев’яти країн, і напередодні наші юнаки провели два поєдинки, здобувши перемогу 2:0 над бельгійським клубом «FS Mofa Hasselt» та поступившись польському «Рекорду» 1:5.

Тож, для виходу в стадію плей-офф «Соколу-2» потрібна була перемога, як, втім, і нашому супернику. За календарем команда «EJ Farciennes» всі свої матчі групового етапу проводить 4 січня, до поєдинку проти хмельничан юні бельгійці вже виходили на майданчик і поступилися «Рекорду» 1:4.

За переваги суперника бельгійців пройшов і їхній другий матч. Вже на 2-й хвилині Ідріс Омарі відкрив рахунок. Хмельничани продовжували диктувати свої умови гри, і на 17-й хвилині Вадим Данилюк подвоїв перевагу «Сокола-2». Підсумок же грі підбив той же Ідріс Омарі, коли на 21-й хвилині оформив дубль. 3:0 – перемога «Сокола-2», який виборов себе місце в чвертьфіналі. В групі В залишилося двом бельгійським командам зіграти між собою, і переможець цього двобію ще має шанс вскочити до чвертьфіналу.

Суперником «Сокола-2» в чвертьфіналі став бельгійський клуб «Антверпен». Цей матч підопічні Віталія Розпаченюка розпочнуть о 21.00 за київським часом.