«Squadra futsal cup 2020». «Сокіл-2» мінімально поступився в чвертьфіналі «Антверпену»

0
520

Коли в Україні вже був пізній вечір суботи, хмельницький «Сокіл-2», який в бельгійському місті Мускрон приймає участь в міжнародному турнірі «Squadra futsal cup 2020», вийшов на майданчик для того, щоб в поєдинку проти бельгійської команди «Антверпен» поборотися за місце в квартеті найсильніших турніру серед команд вікової категорії U-17.

«Антверпен» в якості суперника «Сокола-2» визначився після завершення всіх матчів групового етапу. Бельгійці вибороли друге місце в Групі С, набравши в ній 5 очок, і це був другий за рейтингом показник серед команд, які стали в групах другими. Хмельничани ж, в свою чергу, з 6-ма очками та різницею забитих та пропущених м’ячів «+1» опинилися першими серед тих команд, які стали в групах другими. Це згідно регламента в чвертьфіналі і вивело «Сокіл-2» та «Антверпен» один на одного.

Долю матчу вирішив один єдиний м’яч, який бельгійці забили вже на другій хвилині. На жаль, попри численні моменти біля воріт «Антверпена», відігратися наші юнаки не змогли.

«Squadra futsal cup 2020»
4 січня. 1/4 фіналу

«Сокіл-2» – «Антверпен» – 0:1

На цей момент нам відомий результат ще одного чвертьфінального матчу:
«Рекорд» – «Squadra Mouscron» – 1:0

Щодо подальшого турнірного шляху «Сокола-2», то в неділю наші хлопці в півфіналі турніру за 5-8 місця зіграють з господарями турніру клубом «Squadra Mouscron». Початок гри – 13.00 за київським часом.