«Squadra futsal cup 2020». «Сокіл-2» по пенальті переграв «Squadra Mouscron» і зіграє за 5 місце

0
382

5 січня – заключний день міжнародного футзального турніру «Squadra futsal cup 2020», який проходить у бельгійському місті Мускрон. Після поразки 0:1 в чвертьфіналі від «Антверпена» хмельницькому «Соколу-2» в неділю належить провести два поєдинки у втішному турнірі за 5-8 місця.

В його півфіналі суперником підопічних Віталія Розпаченюка були господарі змагань з команди «Squadra Mouscron». Бельгійці на груповому етапі посіли третє місці в своїй групі А, а в чвертьфіналі поступилися польському «Рекорду» з тим же самим рахунком 0:1.

Згідно регламента всі матчі у втішному турнірі триватимуть по 10 хвилин «брудного» часу. В основний час суперникам так і не вдалося відкрити рахунок, тож командам довелося бити пенальті. Наші хлопці реалізували всі свої 6 спроб, а один з бельгійців пробив повз ворота. Перемога «Сокола» 6:5 в серії пенальті!

«Squadra futsal cup 2020»
5 січня. 1/2 фіналу турніру за 5-8 місця

«Squadra Mouscron» – «Сокіл-2» – 0:0 (пенальті 5:6)

В другому півфінальному матчі турніру за 5-8 місця зустрічалися «Pfastatt Futsal» (Франція) – «AC F6 Fernandao» (Іспанія), і перемога в цій грі також в серії пенальті була за вихованцями академії відомого в недавньому минулому гравця збірної Іспанії Фернандао.

За кілька хвилин після завершення гри з «Squadra Mouscron» гравці нашої молодіжної команди знову вийдуть на майданчик, і в матчі за 5-6 місця зіграють з іспанськими однолітками з академії «AC F6 Fernandao».