Товариський матч. “Ураган” – “Сокіл” – 2:2

1
1837

Перший товариський поєдинок між івано-франківським “Ураганом” та хмельницьким “Соколом” завершився результативною нічиєю

“Ураган” (Івано-Франківськ) – “Сокіл” (Хмельницький) – 2:2 (1:1)

Голи: Корсун (4), Шотурма (30, пен.) – Зубик (11), Кручек (28)

“Ураган”: Біров – Кіндратів (кап.), Сімка, Зварич, Шотурма – Коваль, Корсун, Пелех, Кефа – Горбатий, Цілик, Баланик, Микитюк – Лясковський, Швед.

Головний тренер: Максим Павленко

“Сокіл”: Бакінський – Хамдамов, Шеремета (кап.), Мартинюк, Педяш – Зубик, Щербань, Подлюк, Кручек.

Головний тренер: Роман Ковальчик

Розпочався матч з атак івано-франківців, яким вдалося забити швидкий м’яч. Сталося це на 4-ій хвилині, коли Корсун відгукнувся на націлену передачу Пелеха з кутового, і вдотик пробив акурат у правий верхній кут метрів з 12-ти – 0:1. На куражі «дракони» були близькими до того, аби подвоїти власну перевагу у рахунку, однак свої моменти не зуміли реалізувати: дальній удар активного Корсуна під поперечину не без проблем парирував Бакінський, а ось Сімка, на щастя для хмельничан, не зумів замкнути на дальній стійці простріл Шотурми.

Підопічні Романа Ковальчика доволі швидко оговталися від холодного душу в дебюті матчу, і поступово епіцентр ігрових подій перемістився на половину майданчику господарів. Двічі їх рятував Біров, витягнувши непрості м’ячі після ударів Щербаня та Мартинюка, але і він виявився безсилим на 8-ій хвилині, коли спрацювала «домашня заготовка» хмельничан після розіграшу стандарту. Потужний удар Щербаня зі штрафного під поперечину ціною надзусиль парирував Біров, а ось першим на підборі виявився Зубик, який вдотик пробив точнісінько у праву «дев’ятку» з лінії воротарського – 1:1.

Завершення першого тайму ознаменувалося досить сумбурною грою, у які чаші терезів могли переважити як на користь «Сокола», так і «Урагана», однак більше до забитих м’ячів справа в першій 20-ти хвилинці так і не дійшла, однак гострі моменти біля воріт одне одного суперники створювали справно. У «соколят» найближчим до успіху був Педяш, який зі штрафного пробив у лічених сантиметрах поруч із «дев’яткою», франківці ж запам’яталися моментом Коваля, якому вдався сильний та точний постріл у нижній кут з-за меж воротарського – Бакінський, витягнувшись в струнку, загрозу ліквідував.

Другий тайм розпочався так як і перший – з атак господарів, однак цього разу їх стартовий натиск успіхом не увінчався: Бакінський ногою перевів на кутовий підступний удар в нижній кут Зварича, а через декілька миттєвостей Корсун із забійної позиції пробив над поперечиною. «Сокіл» ж основну загрозу воротам суперника створював завдяки активності Хамдамова. Спочатку Андрій був близьким до того, аби вивести вперед у рахунку «соколят», однак його удар в нижній кут парирував Біров, а вже доволі швидко «п’ятірка» хмельничан небезпечно прострілював на забутого захисниками Мартинюка, однак Дмитру не вистачило для того, аби переправити шкіряний снаряд у ціль буквально якихось сантиметрів.

Поступово гра перейшла у відкрите русло, а на майданчику розпочалися справжні «гойдалки». Дещо впевненіше виглядали по такій грі франківці, яких виводити вперед у рахунку міг Микитюк, однак виявившись наодинці із Бакінським після чудового пасу врозріз від Пелеха, у завершальній стадії пробив точнісінько у голкіпера хмельничан. Відоме футбольне правило спрацювало на 28-ій хвилині. Щербань розігнав швидку атаку правим флангом і зряче прострілив у центр воротарського, де Кручек, на якусь мить випередивши Горбатого, з кількох метрів розстріляв Бірова – 2:1!!!

Тепер відіграватися вже було потрібно «драконам», і з цим завданням вони впоралися досить швидко. Кручек лише ціною фолу зупинив у власному карному майданчику Корсуна, і арбітр не вагаючись, відразу вказав на «позначку». Пенальті холоднокровно реалізував Шотурма, знову зробивши рахунок на табло івано-франківського Коледжу фізвиховання рівним – 2:2.

Після цього гра перейшла у русло в’язкої позиційної боротьби, в якій переконливіше виглядали хмельничани, створивши декілька перспективних нагод для взяття воріт суперника. Дива воротарської майстерності продемонстрував Біров, в шпагаті перевівши на кутовий сферу після гарматного удару низом від Зубика, а невдовзі близьким до успіху був і активний Хамдамов, однак, виявившись на ударній позиції, ефектним «черпачком» перекинув не лише воротаря, а й ворота франківців.

Завершували гру суперники активно експериментуючи із розіграшем п’ятого польового, ролі якого вже звично виконували Шеремета та Зварич. Як і «Сокіл» так і «Ураган» намагалися не форсувати подій, очікуючи на помилку суперника. Допустилися її «дракони», і вона цілком могла стати фатальною для господарів, проте врятував від неприємностей «Ураган» Горбатий, в останню мить вибивши з «стрічки» вже порожніх воріт м’яч після удару Шеремети.

Отже, результативна нічия з рахунком 2:2, і вже у неділю суперники знову зустрінуться між собою у Івано-Франківську. Гра розпочнеться о 12:00, а за перипетіями подій на паркеті Ви зможете спостерігати на нашому сайті в режимі онлайн.