Товариський матч. “Ураган” – “Сокіл” – 3:5

1
1848

Підопічні Романа Ковальчика святкували вольову перемогу в другій товариській грі із івано-франківським “Ураганом”

“Ураган” (Івано-Франківськ) – “Сокіл” (Хмельницький) – 3:5 (2:1)

Голи: Зварич (15), Корсун (19), Коваль (36) – Мартинюк (13), Подлюк (26), Педяш (26), Чех (34), Зварич (35, аг.).

“Ураган”: Біров (Байдак, Левандівський) – Кіндратів (кап.), Сімка, Зварич, Горбатий – Коваль, Корсун, Пелех, Кефа – Цілик, Баланик, Микитюк, Швед.

Головний тренер: Максим Павленко

“Сокіл”: Бакінський (Чех) – Хамдамов, Шеремета (кап.), Мартинюк, Педяш – Зубик, Щербань, Подлюк, Кручек – Кіт.

Головний тренер: Роман Ковальчик

Вилучення: Байдак (12, позбавлення суперника явної можливості забити м’яч)

Другий товариський поєдинок між «Ураганом» та «Соколом» розпочався у обережній манері. Чи то на діях суперників позначилася втома після їх першої зустрічі напередодні, яка завершилася бойовою нічиєю з рахунком 2:2, чи саме такою була тренерська установка на початок матчу, однак в дебюті звітного поєдинку гострих моментів було обмаль, а боротьби на кожному клаптику паркету Муніципального ФОКу – більш ніж достатньо. «Ураган» та «Сокіл» здебільшого основну загрозу воротам одне одного створювали за рахунок дальніх ударів, які або ставали легкою здобиччю воротарів, або ж впевнено блокувалися захисниками.

«Розкачка» тривала до 8-ої хвилини, коли суперники обмінялися впродовж кількох секунд доволі небезпечними атакувальними випадами. У «Сокола» був близьким до успіху Щербань, чий потужний удар зі штрафного під поперечину не без проблем парирував Біров, «дракони» ж відповіли моментом Корсуна, який після скидки Горбатого розстрілював Бакінського метрів з 5-ти, проте страж воріт «соколят» зіграв більш ніж впевнено. Відкритий характер гри зберігався і надалі, що неабияк тішило глядачів на трибунах, і за такого перебігу подій на паркеті ближчим до того аби відкрити рахунок на табло був «Сокіл». На 10-ій хвилині Біров парирував перед собою сферу після гарматного удару Педяша зльоту, а ось Хамдамов, який виявився першим на підборі, з кількох метрів не зумів головою вразити вже порожню ціль.

Пристрасті, не зважаючи на товариський характер поєдинку, у грі «Урагану» та «Сокола» вирували не менші, ніж у офіційних баталіях. Напруга зростала з кожною секундою, і на 12-ій хвилині побачив перед собою «червоне світло» Байдак, грубо зігравши на виході проти Зубика, який на швидкості викочувався на ворота франківців. Хмельничани ж чисельну більшість реалізували досить швидко і відкрили рахунок у матчі: після чудового пасу врозріз від Хамдамова на ударній позиції опинився Мартинюк, і ефектно з кута воротарського підсік сферу точнісінько у праву «дев’ятку» – 1:0.

Становище господарів погіршувалося ще тим, що вищезгаданий фол Байдака став п’ятим у їх командному пасиві, і за декілька секунд після пропущеного голу Максим Павленко взяв тайм-аут, після якого на паркеті у воротарській футболці з’явився Зварич. Вдалий розіграш штучної більшості вже дозволив незабаром «драконам» провести доволі своєчасний м’яч у відповідь: пройшла затяжна атака господарів, яка увінчалася навісом з флангу на Зварича, і той, холоднокровно реалізувавши вихід віч-на-віч із Бакінським, відновив статус-кво – 1:1.

Завершення першого тайму ознаменувалося справжніми «гойдалками», у яких забити пощастило господарям. Зробив це Корсун, який після ефектної «стіночки» із Пелехом більярдним ударом в праву «шістку» забив «гол у роздягальню» – 1:2.

Схоже, цей гол неабияк додав психологічної впевненості господарям паркету, які в дебюті другої 20-ти хвилинки з усіх сил прагнули розвинути свою перевагу, однак завадив цьому Чех, який змінивши у перерві Бакінського в рамці воріт хмельничан, вже досить швидко змушений був вступати гру, парирувавши «мертві» м’ячі після ударів Кефа та Зварича. Підопічні Романа Ковальчика ж зі своєю відповіддю не забарилася, і впродовж 26-ої хвилини провели два м’ячі у ворота Бірова та переламали хід подій на свою користь. Спочатку відновив рівновагу у рахунку Подлюк, втіливши у гол силовий простріл з флангу від Щербаня, а за декілька секунд Педяш, розкішним ударом під поперечину метрів з 15-ти вивів вперед «Сокіл» – 3:2.

На куражі хмельничани могли відразу довести власну перевагу у рахунку до двох голів зусиллями Кручека, після удару якого з близької відстані Біров парирував «мертвий» м’яч, а Швед, який опинився першим на підборі, у найбільш відповідальний момент виніс сферу із «стрічечки» вже порожніх воріт. «Ураган» ж відповідав активністю Коваля, який впродовж кількох хвилин двічі власними воротами потривожив каркас воріт «Сокола». До забитих м’ячів справа дійшла знову на 34-ій хвилині. Педяш в ході однієї з атак відпасував назад на Чеха, який по красивій дузі, перекинувши захисників та Бірова, який «задрімав» на виході, поцілив точнісінько під поперечину – 4:2. Через декілька секунд бомбардирські здібності Чеха знову увінчалися успіхом для хмельничан. Чех власним довгим вводом вирішив передати «привіт» Зваричу, який опинився у ролі голкіпера у воротах «Урагану», і той до того був явно не готовим: від рук Михайла сфера залетіла у сітку, а рахунок на табло став розгромним – 5:2.

Останні хвилини ознаменувалися експериментами як і «Сокола», так і «Урагана» при розіграші п’ятого польового, і цей «розмін» залишився за господарями. Коваль, влучно пробивши з гострого кута після скидки Корсуна, встановив остаточний рахунок у протистоянні – яскрава та вольова перемога «Сокола» з рахунком 5:3.