Турнір у Гомелі. 3 тур. “Сокіл” здобуває бронзові нагороди

0
936

У заключному матчі турніру «Сокіл» зустрічався з учасником Ліги чемпіонів, переможцем чемпіонату Вірменії – клубом «Лео».

«Сокіл» (Хмельницький) – «Лео» (Єреван) 1:2 (1:1)

Голи: Щербань (11) – Кручек (17, аг), Ронні (31)

«Сокіл»: Чех – Щербань, Шеремета, Мартинюк, Подлюк – Кручек, Кіт, Хамдамов (кап.), Вербовий. Запасні:  Ліпчинський , Хмиз, Черниш

Головний тренер: Роман Ковальчик

Матч розпочався з розвідки у виконанні обох клубів. Жоден з колективів не намагався форсувати подій та великими силами йти в атаку. Моменти виникали у воріт обох суперників, але Чех та Іваняк  впевнено діяли на лінії воріт.  У складі вірменського клубу активним був бразилець Ронні, у нас же найбільш помітними були Подлюк та Щербань. Саме Владислав і відкрив рахунок  у зустрічі – постріл с лівого флангу, рикошет від ноги захисника та 1:0 на користь хмельничан. «Леопарди» більш активно пішли вперед та наприкінці тайму зрівняли рахунок. Простріл Машумяна, рикошет від ноги Кручека і м’яч зрадницьки закотився у ворота. Бойова нічия після першого тайму – 1:1.

Другий тайм почався зі шквалу атак у виконанні «соколят». Повинен був забивати Шеремета, але не влучив у порожні ворота. В чергове  перевірив на міцність стійку воріт  Подлюк. Небезпечні удари у виконанні Кручека і Мартинюка парирував Греуто, який після матчу був визнаний кращим гравцем турніру! Атакували ми, а гол забили  суперники. Ронні замкнув дальню штангу після зручної передачі партнера.  У заключні хвилини наша команда мусила зрівнювати рахунок, але все ті ж проблеми з реалізацією завадили цьому.

1:2  і «Сокіл» займає підсумкове 3-е місце на турнірі у Гомелі. Окрім бронзових нагород наші хлопці отримали цілу низку персональних нагород. Артур Подлюк був визнаний найкращим гравцем у складі української команди, Руслан Шеремета – кращим захисником турніру, а Андрій Хамдамов здобув титул кращого бомбардира!