Турнір у Гомелі. 1 тур. Не забиваєш ти – забивають тобі

0
633

У рамках підготовки до нового сезону «Сокіл»  прибув до Білорусі для участі у міжнародному турнірі.

«Сокіл» (Хмельницький) – «Динамо» (Самара) 2:3 (0:2)

Голи: Подлюк (33), Хамдамов (36) – Мєлконян (19), Мурашов (20), Кіт (23,аг)

На 20-й хвилині Щербань не реалізував 10-метровий (повз ворота)

«Сокіл»: Чех – Щербань, Шеремета, Мартинюк, Подлюк – Кручек, Кіт, Хамдамов (кап.), Вербовий. Запасні:  Ліпчинський, Хмиз, Черниш.

Головний тренер: Роман Ковальчик

Суперниками нашого клубу будуть команди – «Динамо» (Самара), «БЧ» (Гомель) та «Лео» (Ереван). У першому турі наші хлопці зустрічались з новоствореним клубом з Росії – «Динамо». Початок матчу видався досить жвавим, колективи обмінялись гострими моментами – Мєлконян не реалізував вихід сам на сам, а удар головою  Мартинюка відбив голкіпер.

Ближче до кінця тайму гра перемістилась до воріт російського клубу і наші гравці повинні були відкривати рахунок. Спочатку Подлюк потрапив у стійку після розіграшу кутового.  Через кілька хвилин м’яч після удару Мартинюка прийняла на себе перекладина, а добивання у виконанні все того ж Подлюка прийшлось у штангу. Не забиваєш ти – забивають тобі. На 19-й хвилині Мєлконян відкрив рахунок, а на 20-й Мурашов подвоїв його.

MFC Sokol - MFC Dinamo-Samara. 15.08.2018-2 - копия

Наша команда до перерви мала ще один стовідсотковий шанс, щоб зрівняти рахунок, але Щербань не забив дабл-пенальті. Ось так – «соколята» свої моменти не реалізували, а натомість, отримали фактично два з двох.

Другий тайм зустрічі розпочався знову з атак підопічних Романа Ковальчика.  Щербань двічі не забив після стандартів, а постріл у виконанні Вербового блискуче парирував воротар «Динамо». Натомість знову спрацювала відома усім ігрова істина і після удару Шевчука м’яч, рикошетом від Кота, опинився у воротах Чеха – 0:3

Але, як і у матчі з «Рекордом», хлопці зуміли проявити характер. На 33-й хвилині Подлюк елегантно підсік «круглого» над голкіпером. Тут же Роман Ковальчик перейшов на гру з «п’ятим» і  на 36-й хвилині це принесло результат. Хамдамов завершив голом  атаку команди після передачі від Шеремети. Повинні були «соколята»  зрівнювати рахунок, але не реалізували  дві явних нагоди на останніх секундах. 2:3 – «Сокіл» стартує  з поразки, але гра команди залишила приємне враження.

2-й матч 1-го туру між командами “Лео” (Ереван) та “БЧ” (Гомель) завершився з рахунком 2:1.

Завтра «Сокіл» зустрічається з  господарями турніру – клубом «БЧ». Початок зустрічі – 18:00.