“Титан” – “Сокіл”. Анонс + ВІДЕО

0
3123

Чи вдасться підопічним Романа Ковальчика продовжити свою виграшну серію у Покровському?

У суботу, 30-ого вересня, свій черговий поєдинок у вітчизняній Екстра-лізі проведе хмельницький «Сокіл». В рамках 3-ого туру змагань підопічні Романа Ковальчика в цей день у Покровському зіграють із місцевим «Титаном».

Клуб із Дніпропетровщини в міжсезоння був доволі активним. Залишивши в минулому вже звичний префікс «Зоря» (тепер команда вже офіційно іменується «Титан» – прим. автора), клуб провів і певну кадрову перебудову. На тренерському містку змінив Павла Пічкурова Дмитро Камеко, який в сезоні 2015/2016 був граючим тренером клубу, а також залишив команду ряд гравців. До «Продексіма» переїхав Микита Шпигар, перейшов у білоруський «Борисов-900» Анатолій Доманський, а також залишили покровську команду у статусі вільних агентів Юрій Васильченко та Дмитро Сільченко. Їх місце зайняли новачки. Серед них добре відомі хмельницьким вболівальникам Богдан Тимощук та Станіслав Моспан, які ще в минулому сезоні виступали за «Сокіл», а також Сергій Малишко, останнім клубом якого був харківський «Локомотив», Дмитро Сторожук, який переїхав до Покровського з аматорського «ЮВІКО», і Олег Єрьомін, який минулий сезон провів у одеському «Делівері». На передсезонних турнірах «титани» вражали нестабільністю (якщо друге місце на «Кубку Губернатора» у Запоріжжі Камеко та компанія ще можуть занести собі в актив, то п’ята позиція на «Кубку Свободи» у Хмельницькому для покровців, зважаючи на їх склад виглядає провалом – прим. автора), а їх наставник, окрім яскравих «перлів» у спілкуванні із ЗМІ намагався «поставити» гру своїй команді. Головний акцент Камеко, який під час своєї ігрової кар’єри вирізнявся впевненими діями у захисті, намагався зробити саме на дії біля власних воріт та у розвитку атак, але ці зміни сприймали його підопічні доволі непросто, при цьому демонструючи головну хворобу «Титану» останніх років – неймовірну нестабільність як в грі, так і в результатах.

_DSC0872

І якщо на передсезонних турнірах всілякі експерименти з метою «знайти свою гру» є нормальним явищем, то, як показали вже перші офіційні матчі, Дмитру Камеку і є далі над цим працювати. В першому турі «титани» завдяки грамотним діям у обороні, генію Мельника та частково симпатії Фортуни вивезли три очки з Івано-Франківська, то з Рівного «Титан» повернувся, що називається «на щиті». «Прохідний двір» у обороні, що демонструють зокрема забиті голи Фаренюка, неузгоджені дії при «стандартах» біля власних воріт та вразливість у позиційній боротьбі призвели до логічної поразки з рахунком 1:5, і тепер наставнику «Титану» є над чим поламати голову напередодні прийому «Сокола», а гравцям покровської команди є що доводити і собі, і власним вболівальникам у першому домашньому матчі сезону.

«Сокіл» ж на початку сезону радує неймовірною результативністю та яскравою грою. Вслід за «Епіцентром К Авангард» підопічні Романа Ковальчика в рідних стінах переграли івано-франківський «Ураган». Проте перемога не далася хмельничанам так легко, як це демонструє підсумковий рахунок на табло (6:1 – прим. автора), а по ходу гри гравці «Сокола» не раз демонстрували вміння перелаштовуватися, достойно сприймаючи тактичні «сюрпризи» від свого наполегливого суперника. Все вирішив бенефіс Педяша, який оформивши пента-трик зробив дуже вагомий вклад у переможний результат хмельничан, які з двома перемогами у двох матчах одноосібно очолюють турнірну таблицю і вирушать до Покровського в статусі лідера. А на лідера, як відомо, настрій завжди особливий, і саме поєдинок з непоступливим, особливо в рідних стінах, «Титаном», має стати «лакмусовим папірцем» подальших амбіцій і можливостей підопічних Романа Ковальчика.

_DSC0907

Розсудить зустріч «Титана» та «Сокола» дует арбітрів із Харкова – Євген Диннік та Андрій Швець. Останній на матчі «Сокола» в минулому сезоні не призначався, а ось Диннік обслуговував виїзний матч хмельничан проти «Uni-Lamanа», який завершився результативною перемогою «малинових» з рахунком 6:4.

Все вирішить ж лише сама гра, яка відбудеться у суботу, 30-ого вересня, в покровському спорткомплексі «Юність». Стартовий свисток арбітра пролунає о 13:00. До слова, колеги з «Титану» прикладають чимало зусиль, аби організувати онлайн-трансляцію матчу, і сподіваємось, що за перипетіями подій на паркеті Ви зможете спостерігати в режимі онлайн.

Олександр Таран, прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ