В 3-ому турі вітчизняної Екстра-ліги підопічні Романа Ковальчика на виїзді поділили очки із “Титаном” з Покровського

“Титан” (Покровське) – “Сокіл” (Хмельницький) – 3:3 (1:2)

Арбітри: Диннік Євген, Швець Андрій (обидва – Харків)

Cпостерігач арбітражу: Гроховецький Сергій (Київ)

Голи: Боргун (15, 23), Єрьомін (36) – Лисенко (9), Хамдамов (13), Педяш (31)

“Титан”: Тимощук (Мельник (кап.), 39) – Грицовець, Лінник, Шеховцов, Мілінький – Малишко, Боргун, Моспан, Ященко – Єрьомін, Леміш, Сторожук. Запасні: Кожем’яка.

“Сокіл”: Бакінський – Хамдамов (кап.), Шеремета, Педяш, Лисенко – Подлюк, Щербань, Кручек, Кіт – Мартинюк. Запасні: Чех, Вербовий.

Головний тренер: Роман Ковальчик

Попередження: Ященко (31) – Подлюк (21), Щербань (21)

Вилучення: Подлюк (35, друге попередження)

У суботу, 30-ого вересня, свій черговий поєдинок у вітчизняній Екстра-лізі провів хмельницький «Сокіл». В цей день підопічні Романа Ковальчика у Покровському в рамках 3-ого туру змагань зустрічалися із місцевим «Титаном».

Розпочали активніше гру підопічні Дмитра Камека, які вочевидь прагнули забити «швидкий» м’яч, і мали для цього декілька хороших можливостей в дебюті зустрічі. Підступний удар Грицовця з лінії воротарського плечем парирував Бакінський, а ось Мілінький, який продовжував атаку покровців другим темпом, на щастя для хмельничан пробив над поперечиною із забійної позиції. Через декілька секунд знову був вимушений вступати у гру Бакінський, в стрибку ліквідувавши загрозу після потужного удару зльоту в нижній кут від Шеховцова після стрімкого розіграшу кутового. Хмельничани перший свій по-справжньому небезпечний момент в зустрічі створили на 5-ій хвилині, коли Хамдамов, виявившись першим на м’ячі після довгого вводу Бакінського, потужно пробив у нижній кут метрів з 9-ти, однак Тимощуку вдалося ногою перевести сферу на кутовий.

До забитих м’ячів справа вперше у зустрічі дійшла на 8-ій хвилині. Хмельничани «обклали» ворота суперника кутовими, і вдалий розіграш одного з них підопічним Романа Ковальчика вдалося матеріалізувати у забитий м’яч. Шеремета виконав м’яку навісну передачу з кутового на набігаючого Лисенка, який розкішним ударом зльоту з-за меж воротарського поцілив точнісінько у ліву «дев’ятку» – 1:0, голом відзначивши свій ювілей. Цей матч як для Андрія, так і для Іллі Бакінського став 50-им офіційним за часів виступів за СК «Сокіл».

Підопічні Дмитра Камека відразу прагнули відігратися, але не склалося. Впевнено діяв Бакінський, зреагувавши на непрості удари від Грицовця та Єрьоміна, а ось на 13-ій хвилині «Титан» мав стовідсотковий момент. Грицовець, обікравши Щербаня, викотився віч-на-віч із Бакінським і холоднокровно цілив у правий верхній кут. Кіпер хмельничан проводжав цей м’яч хіба що поглядом, однак за «Сокіл» зіграла штанга! Відоме футбольне правило спрацювало майже відразу, а «Соколу» знову допоміг грамотний розіграш стандарту. Шеремета з кутового виконав націлений простріл на ближню стійку, де найспритнішим виявився Хамдамов, який вдало зігравши на випередження вдотик пробив точнісінько у ліву «дев’ятку» – 2:0!!!

Віддамо належне «Титану», який не опустив руки після двох пропущених м’ячів, а став діяти на майданчику значно агресивніше та непередбачуваніше. Як наслідок, ці старання дозволили покрівцям вже дуже швидко відіграти один м’яч, а зробив це Боргун, вдало замкнувши дальню стійку після чудової передачі Ященка з глибини майданчику – 2:1. Завершення першого тайму проходило вже за переваги «титанів», але втілити її у забиті м’ячі господарям не судилося. Спочатку знову блиснув майстерністю Бакінський, протягом кількох мілісекунд зреагувавши не  лише на потужний дальній удар у виконанні Лінника, а й на добивання впритул від Грицовця, а на останніх секундах першого тайму хмельничан відверто вибачив Мілінький, не зумівши з кількох метрів завдати точного удару після загострюючого прострілу від Єрьоміна.

Другий тайм розпочався за помітної ігрової переваги «Титану». Найбільш активним в складі номінальних господарів був Боргун, і саме він на 23-ій хвилині зробив рахунок у матчі рівним. Орест потужно пробив після передачі Малишка з ауту, а далі допоміг покровцям рикошет від когось з захисників «Сокола», після якого сфера залетіла під поперечину воріт спантеличеного таким розвитком подій Бакінського – 2:2. На куражі «титани» могли і повести у рахунку, але удари Лінника та Боргуна із перспективних позицій, на щастя для хмельничан, були неточними. За таку марнотратність у атаці «Сокіл» покарав свого суперника на 31-ій хвилині, втретє у матчі забивши після розіграшу «стандарту»: Шеремета виконав м’яку навісну передачу з кутового, на яку відгукнувся Педяш, і розкішним ударом поцілив зльоту в праву «дев’ятку», забивши таким чином свій ювілейний, 50-ий гол у вітчизняній Екстра-лізі – 2:3.

Третій пропущений гол на деякий час відправив «Титан» у стан гроггі, але скористатися цим підопічні Романа Ковальчика не зуміли. Лише один Педяш міг знімати усі питання стосовно переможця, проте двічі не зумів влучити у ціль із забійних позицій після перспективних передач від Лисенка та Шеремети, а емоції на майданчику тим часом вирували через край. З їх проявами не зумів впоратися Подлюк, який ціною другого попередження у матчі вимушений був зривати перспективний прохід Грицовця, таким чином залишивши свою команду у чисельній меншості. «Титан» таким «подарунком» скористався майже відразу, а Єрьомін, з кількох метрів розстрілявши Бакінського після флангового прострілу від Грицовця, знову повернув на табло рівновагу – 3:3.

Останні хвилини пройшли за переваги «Сокола», але вирвати перемогу хмельничани не зуміли. Спочатку врятував ціною міні-пошкодження Тимощук, героїчно парирувавши удар впритул від Хамдамова. «Воротарська рокіровка» дозволила «Титану» збити ігровий темп на фініші поєдинку та дещо перевести подих, але «Сокіл» бився за результат і біг в атаку до останнього. Кульмінацією міг стати епізод за 30 секунд до сирени, коли Педяш, отримавши м’яч після вивіреного пасу від Лисенка вдотик пробив у ліву «дев’ятку» – «Титан» врятувала хрестовина!

Отже в підсумку результативна нічия з рахунком 3:3, яка дозволяє «Соколу» закріпитись на першій сходинці, але лідерство хмельничан вже не одноосібне. Також 7 очок вже має у власному активі і «ХІТ», також наздогнати «Сокіл» за набраними очками за рахунок перемоги в очній зустрічі зможуть «Продексім» або «Енергія». Але всі ці клуби мають гіршу за хмельничан різницю забитих та пропущених м’ячів. Свій наступний матч «Сокіл» проведе також на виїзді. Наступної суботи, 7-го жовтня, на підопічних Романа Ковальчика очікує вояж до Рівного, де вони зустрінуться із місцевим «Кардиналом-Рівне».