“Ураган” – “Сокіл” 3:3. Коли ніхто не хотів поступатися

У матчі 11-го туру «Сокіл» зіграв внічию у Івано-Франківську

«Ураган» (Івано-Франківськ) – «Сокіл» (Хмельницький)     3:3 (2:3)

Арбітри: Леонід Жиронкін (Луганськ), Микола Подраний (Житомир)

Cпостерігач арбітражу: Віталій Олійник (Київ)

Голи: Микитюк (16), Шотурма (19), Горбатий (24) – Шеремета (17), Кручек (18), Хамдамов (20).

«Ураган»: Біров – Микитюк, Сімка, Шотурма, Цілик – Кіндратів, Горбатий, Швед, Корсун, Шпигар, Пелех. Запасні: Зеленкевич, Гірка.

Головний тренер: Максим Павленко

«Сокіл»: Бакінський – Хамдамов, Шеремета, Педяш, Лисенко – Щербань, Кручек, Кіт, Подлюк (кап.), Мартинюк. Запасні: Чех, Мельник.

Головний тренер: Роман Ковальчик

Попередження: Біров (14) – Педяш (31), Кручек (33)

Як і очікувалося, матч вийшов дуже напруженим. Господарі, яким відступати нікуди, з перших хвилин позначили своє бажання здобути перемогу і пішли вперед великими силами. «Сокіл», який протягом усього чемпіонату грає в атакуючий футзал, відповів тим же, і на майданчику пішла гостра, видовищна гра, яка так подобається глядачам.

Цілик та Микитюк першими перевірили Бакинського, але воротар «соколят» з їх ударами впорався. Лисенко і Педяш, в свою чергу, загрожували воротам господарів, але і Біров зіграв впевнено. Своєрідний підсумок цієї дебютної перестрілки підвела ефектна «бісіклета» Цілика, після якої м’яч рикошетом від штанги пішов за межі поля, а гравця “Урагану”, який невдало приземлився на паркет, «швидка» відвезла за межі спорткомплексу. Минуло ще кілька хвилин, і вже Микитюк знову пробив в штангу, а в матчі чітко визначилася ігрова перевага господарів, які грали трохи швидше, зліше і гостріше.

У наступні п’ять хвилин «дракони» зобов’язані були відкривати рахунок, але Шпигарь не зумів переграти Бакинського, а Шотурма і Кіндратів з вигідних положень не потрапили в ствір воріт. І все ж господарі домоглися свого – на 16-й хвилині Микитюк, пройшовши лівим флангом, пробив по воротах, і Бакинський не зміг відбити удар, який не здавався дуже складним – 1:0. Як виявилося, цей гол відкрив справжню гольову перестрілку.

«Соколята» відразу пішли вперед, Біров відбив удар Хамдамова на кутовий, Педяш з кута майданчика закинув знову на Хамдамова, не зовсім вдалий удар якого Шеремета перетворив в гольову передачу – 1:1. Ковальчик випустив на майданчик другу четвірку, і «Сокіл» забив ще раз – Подлюк вдало поборовся за м’яч, партнера підтримав Щербань, який, опинившись перед воротами «Урагану», не став скупитися і віддав пас на порожні ворота Кручеку – 1:2. Не встигли трибуни пережити те, що трапилося, як власних уболівальників порадував Шотурма, який вислизнув від Педяша і отримав точну передачу від Сімки – 2:2. Але останнє слово в першому таймі залишилося за гостями – Хамдамов чітко замкнув простріл Мартинюка – 2:3.

Після такого насиченого першого тайму глядачі, що заповнили трибуни спорткомплексу КФВ, чекали не менш цікавого другого тайму і сподівалися, що їхні улюбленці зуміють виправити становище та доб’ються першої перемоги в чемпіонаті. Їх очікування виправдалися лише наполовину – на 24-й хвилині Горбатий, обігравши Подлюка, точно пробив в дальній кут – 3:3. І це був останній гол у матчі.

Хоча моментів для взяття воріт обидві команди в час, що залишився створили достатньо – з ударами Мартинюка, Микитюка та Кіндратіва впоралися голкіпери, Шпигарь і Педяш з вигідних положень не потрапили в створ воріт, Пелех зі штрафного пробив у штангу, а Шеремета, вийшовши один на один з Біровим, переграти воротаря не зумів.

Наприкінці матчу обидві команди, намагаючись вирвати перемогу, випустили п’ятого, але добитися успіху не змогли.

«Ураган», граючи внічию з лідером, набирає третє очко в чемпіонаті, але не може перервати свою серію без перемог, «Сокіл» продовжує свою безпрограшну серію, але вперше з початку чемпіонату опускається на друге місце, поступаючись лідерством «Титану».