Усе буває вперше: «Сокіл-3» перервав безпрограшну серію

0
2083

Наша команда зазнала дебютної поразки в Преміум-лізі, поступившись міцній «Ладі» із рахунком 4:3

«Лада» – «Сокіл-3» – 4:3 (2:2)

«Лада»: Петричук, Яровий, В. Воловик, Зощук, Самсонов, Шульган, О. Воловик, Міщук, Мейко, Замогильний

«Сокіл-3»: Ліпчинський, Луцюк, Цилепа, Мельник, Ноль, Оліфарчук, Лапчинко, Першин, Гончар

Голи: О. Воловик (6, 45), Яровий (13), Шульган (36) – Луцюк (7, 43), Ноль (8)

Попередження: О. Воловик (49)

Обидві команди почали матч без розвідки. На майданчику пішла швидка, досить жорстка гра з великою кількістю ударів і моментів.

Основні події першого тайму вмістилися у відрізок з 6-ої до 8-ої хвилини. Спочатку Воловик, який пограв раніше в донецьких «Шахтарі» і «Металургу» і чемпіонатах Казахстану і Бельгії, прекрасно виконав штрафний. М’яч після його удару влетів у «дев’ятку» воріт Ліпчинського – 1:0.

Не пройшло і хвилини, як Луцюк, вдало запресингувавши суперника, вийшов один на один і точно пробив в нижній кут – 1:1. Вже у наступній атаці «соколята» вийшли вперед – Ноль виявився найбільш спритним перед воротами суперника і відправив м’яч у сітку, відбитий голкіпером – 1:2.

«Лада» мала декілька моментів, щоб зрівняти рахунок. Вдало грав Ліпчинський. Не врятував він після несподіваного удару Ярового з-під захисника – 2:2. В кінці тайму міг відзначитися все той же Воловик, який влучив у стійку.

Початок другої половини  пройшов у рівній боротьбі і практично без моментів. Лише в середині тайму Шульган зміг змінити рахунок на табло, в падінні відправивши м’яч у ворота – 3:2. Розпаченюк відразу випустив п’ятого, «соколята» перевели гру до воріт Петричука і змогли зрівняти рахунок. Вишукана комбінація за участю Мельника і Луцюка завершилася ударом останнього в пусті ворота – 3:3.

«Лада» все таки вирвала перемогу. Кращий в матчі гравець Олександр Воловик дальнім ударом встановив остаточний рахунок. М’яч зрикошетив від захисника і залетів у сітку – 4:3.

«Сокіл-3» намагався врятуватися від поразки і був близьким до цього. Найбільш реальні моменти втратив Ноль, який спочатку не влучив в пусті ворота, а потім влучив у штангу з близької відстані. У підсумку перша поразка «соколят», яка відкинула команду з другого на п’яте місце у дивізіоні 1. У наступному турі наші зіграють із віце-чемпіоном минулого сезону «Ротором». Майбутній суперник посідає поточне восьме місце.