В першому таймі густо, після перерви пусто: «Сокіл» в Житомирі програв «ІнБеву»

0
224

В дуже складних обставинах завершується перша частина чемпіонату України, і на поточний день ситуація така, що не можна виключати, що вона (перша частина) залишиться в історії нашого футзалу тим, що і є самим чемпіонатом. В Україні вже є приклад дострокового завершення чемпіонату з баскетболу, в якому командам були відведені ті підсумкові місця, які вони посідали на момент зупинки чемпіонату. Щодо футболу і футзалу, що вся Європа з нетерпінням чекає на терміновий Виконком УЄФА, який має відбутися 17 березня, і на ньому можуть бути прийняті найрадикальніші рішення як до матчів збірних команд, так і відносно проведення національних чемпіонатів.

«Сокіл» перший етап чемпіонату завершував грою в Житомирі проти місцевого клубу «ІнБев», і вона не мала жодного турнірного значення для обох команд. Але така природа у футболістів-професіоналів, що, виходячи на майданчик, вони запалюються бажанням перемогти, а вже потім переймаються турнірними очками. До того ж, і «ІнБев», і «Сокіл» два тижні не мали офіційних матчів, тож гравці були сповнені бажання поборотися за перемогу.

Доволі спокійно розпочалася гра, але й при невисоких швидкостях гравці припускалися багатьох помилок в передачах. На другій хвилині Подлюку вдалося завдати удару по воротах, і м’яч став легкою здобиччю Сорокіна. Згодом «Сокіл» більше став грати в пресинг, і гра багато часу проходила на половині господарів. Але варто було житомирянам отримати можливість провести першу контратаку, як вона стала результативною. Чеберяк гострою передачею вивів Вакулу сам на сам з Шевченком, після чого удар повз нашого голкіпера став голом.

Гра дещо розкрилася, і чого в ній було багато, так це сумбуру. Тож небезпеку воротам Сорокіна «Соколу» вдалося створити після ауту на 13-й хвилині, коли голкіпер «ІнБева» потягнув м’яча після удару Подлюка. За кілька секунд ще одна атака «Сокола», яку завершив потужним ударом Хамдамов, але знову на висоті був голкіпер Сорокін. Дуже гаряче біля воріт житомирян було і на 15-й хвилині, однак удари Пєрвєєва, Абзалова і Токара так і не стали голами. Тиск на ворота господарів приніс результат на 16-й хвилині: Хамдамов з кутового прострілив уздовж воріт, і Сорока з метра переправив м’яч за призначенням.

За кілька секунд головний тренер «ІнБева» Михайло Соколовський взяв тайм-аут, але і після нього «Сокіл» продовжував тиснути на володіння Сорокіна. Але знову помилка при стандарті житомирян, і «Сокіл» пропустив друге. Мосійчук зі штрафного пробив в напрямку воріт, і м’яч від ноги Сороки залетів у наші ворота. Цей гол чомусь записали на Войтка, який просто знаходився поруч з Сорокою. На останній хвилині тайму команди встигли обмінятися взяттям воріт. Вербовий після передачі Пєрвєєва класно пробив справа з 15-ти метрів. Господарі ж продемонстрували своє вміння проводити контратаки, після якої відзначився Івановський. Перші 20 хвилин гри за «ІнБевом» – 3:2.

Ледь почався другий тайм, «Сокіл» одразу почав тиснути на ворота Сорокіна, і той на 21-й хвилині з кута відбив м’яча після удару Бабака. Господарі відповіли дальнім ударом Дзюби зі штрафного, який, сівши на шпагат, відбив Ліпчинський – Владислав вийшов на другий тайм замість Шевченка. Згодом житомиряни гру підрівняли, і вже нашій команді довелося відпрацьовувати в захисті. Проте хмельничани не забували і про ворота Сорокіна – Сорока двічі пробивав дуже небезпечно, але м’яч летів поруч з воротами.

Рахунок гнав нашу команду вперед, і коли м’яч був у «Сокола», йшов пошук розвитку атаки. Були і помилки, але при втратах м’яча вдало своїх партнерів по команді «підчищав» Ліпчинський.

На 37-й хвилині господарі взяли тайм-аут, після якого з п’ятим почав грати… «Сокіл». На нашому м’ячі Ліпчинський постійно підключався до атак, і від нашої команди йшли спроби розіграти м’яч «до вірного». На 39-й хвилині Ліпчинського вдалося вивести на удар, але з ним впорався Сорокін. За 59 секунд до сирени вже Роман Ковальчик скористався тайм-аутом, кінцівка гри пройшла в атаках «Сокола», але відігратися не вдалося.