Відбулася нарада представників Преміум-ліги напередодні старту нового сезону + ФОТО

0
2031

В її ході було обговорено організаційні аспекти та регламент майбутніх змагань

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

У понеділок, 15-ого травня, було проведену робочу народу представників команд, на які вже менше ніж за місяць очікує старт Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу на відкритих майданчиках. В її ході було обговорено важливі організаційні аспекти та пролито світло на регламентні норми майбутніх змагань, які розпочнуться вже 3-ого червня.

Першим взяв слово координатор розіграшу Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу (міні-футболу), Сергій Бабіков, який, спочатку привітавши усіх присутніх, відразу перейшов до обговорення нагальних питань щодо майбутніх змагань. По-перше, у Преміум-лізі відкритому чемпіонаті Хмельницького з міні-футболу команди будуть розділені на 3 дивізіони: 12 команд у дивізіонах 1 та 2, а інші колективи сформують дивізіон 3. Крім того, стало відомо, що усі команди-учасниці турніру у дивізіоні 3 будуть розділені на 2 підгрупи, кількісний склад яких стане відомим по закінченню процесу формування команд. Крім того, було повідомлено, що усі матчі проходитимуть на штучних майданчиках НВК №10 та у парку Івана Франка. Згідно регламенту суперники гратимуть 2 тайми по 25 хвилин «брудного» часу.

narada_15_05_3

Жваві дискусії велися і тему майбутнього формату турніру. Так, у дивізіоні 3 було вирішено розділити усіх учасників на 2 підгрупи, кращі команди яких у плей-офф і визначать долю призових місць. У дивізіонах 1 та 2 12 команд спочатку зіграють одноколовий турнір, за підсумками якого вісім найсильніших колективів потрапляють до стадії плей-офф, де у серіях до двох перемог і  визначать ім’я переможців та призерів змагань. Команди, які посядуть 11 та 12 місця на фініші групової стадії, вилітають до дивізіонів 2 та 3 на наступний сезон. Їх місця займуть колективи які фінішують на 1-ому та 2-ому місцях у дивізіонах 2 та 3. Клуби, які посядуть 9-те та 10-те місця на фініші першої стадії турніру у дивізіонах 1 та 2 зіграють стикові матчі з 4-ою та 3-ою командами дивізіонів 2 та 3 відповідно.

Також відбудеться і розіграш Преміум-ліги відкритого Кубку Хмельницького з міні-футболу, де боротьба триватиме по олімпійській системі з одного матчу на кожній стадії.

narada_15_05_1

Обов’язковою умовою участі команд у Дивізіонах 1,2,3  є сплата 1 частини стартового внеску в розмірі 1450 гривень до 29 травня 2016 року за наступними реквізитами: Отримувач – Асоціація міні-футболу (футзалу) Хмельницької області, рр № 26009452311400 в АТ «Укрсиббанк» м. Харків, МФО 351005, ЗКПО 38618392, призначення платежу – безповоротна фінансова допомога від команди ________.Крім того, до 29-ого травня включно на електрону адресу sportlider@ukr.net необхідно надіслати заявковий лист команди. Також до 29-ого травня триватиме формування складу дивізіонів, а церемонії жеребкування та затвердження календаря відбудеться 30-ого травня в режимі онлайн. Про час її початку на нашому сайті ще буде повідомлено додатково.

Наостанок, від імені керівництва Асоціації хочеться подякувати усім учасникам зібрання за конструктивний діалог. Є впевненість, що ця нарада стане історичною подією, в основі якої стане об’єднання усіх суб’єктів в єдину і непохитну спортивну сім’ю.

А наразі ще триває процес реєстрації команд та формування дивізіонів. Не пропусти свій шанс прийняти участь у змаганнях! Довідки та запис за телефоном: 067-480-44-44 (Сергій Миколайович)!

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ