Віктор Вербовий та Валерій Коломієць: “Нас чекає дуже цікавий фінал”

0
2508

Тренер та президент “Хмельницьких делікатесів” у спілкуванні із прес-службою Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області поділилися очікуваннями від фінальної серії у дивізіоні 1, у якій на “делікатесних” очікує зустріч із “Ротором”

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Віктор Вербовий, тренер команди “Хмельницькі делікатеси”:

– Як проходить підготовка до фіналу?

– Ми ретельно готуємося. Намагаємося врахувати всі нюанси. Самі розумієте, в фіналі програвати не хоче ніхто. Але усвідомлюємо, що нам дістався дуже непростий суперник. Ігри “Ротора” в півфіналі з “Динамо-ГУНП” наочно це продемонстрували.

– А детальніше?

– Багато гравців пограли на серйозному рівні, деякий недолік фізичної готовності з лишком компенсують величезним досвідом і дуже високим рівнем індивідуальної майстерності.

– І як плануєте з цим боротися?

– Так тут особливих секретів немає – уважна гра в обороні та високі швидкості. Про решту промовчу (посміхається).

Коломієць

Валерій Коломієць, президент команди “Хмельницькі делікатеси”:

– Ваші очікування від фіналу?

– Думаю, нас чекають надзвичайно цікаві ігри. Звичайно, дуже хочеться перемогти. Але суперник у нас дуже серйозний.

– Якщо можна, кілька слів про суперника.

– Авторитетна команда, з багатою історією, з традиціями. Дуже сильний підбір гравців, з великим досвідом зустрічей на високому рівні. І якраз на стадії плей-офф це особливо помітно – як тільки починаються ігри на виліт, “Ротор” показує свої найкращі якості.

– Ваші враження від турніру?

– Я спробую висловити думку не тільки по Літньому чемпіонату, а про Преміум-лізі взагалі. Вважаю, що протягом останніх двох років проект став набувати обриси дуже якісного спортивного продукту. Приємно, що організатори дотримуються регламенту і ведуть постійну роботу над помилками, намагаючись дотримуватися спортивної справедливості. В такому чемпіонаті хочеться грати і є бажання інвестувати гроші в розвиток власної команди. А це дорогого коштує.

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ