Владислав Ліпчинський: «Ці 42 секунди запам’ятаю на все життя»

0
2387

Минулої суботи в Екстра-лізі дебютував 16-річний голкіпер «Сокола» Владислав Ліпчинський. Ми вирішили поцікавитися у самого гравця, які враження у нього залишилися від дебюту. Але спочатку – кілька слів про Ліпчинського від головного тренера команди Романа Ковальчика, які він сказав ще в серпні.

Роман Миколайович, як оціните молодого голкіпера, який прийшов з «Сокола-3»?

– Ліпчинський? Дуже перспективний хлопець. Він має, так би мовити, 99% того, що йому дала природа, і  1%, це те, чого немає в інших – талант. А далі все залежить від його працьовитості та старанності. У мене до нього претензій немає. Він молодець.

Судячи з усього, за минулі чотири місяці новобранцю «Сокола» вдалося чогось досягти, і тренер вирішив випустити його в матчі Екстра-ліги. Владислав Ліпчинський в клубній системі «Сокола» займається два роки. Раніше він виступав за юнацькі команди клубу. Також захищав ворота «Сокола-2» і «Сокола-3».

Про враження голкіпера від  дебюту в Екстра-лізі 16-річний гравець поділився із клубною прес-службою.

Владислав, в ці вихідні ти дебютував в Екстра-лізі. Які відчуття?

– Це для мене незабутні емоції. Два роки тому я навіть не міг подумати, що так буде. Я про це мріяв, але не уявляв собі, що це трапиться так швидко.

Які враження від Екстра-ліги взагалі? Ти все перше коло в команді, поділися.

– Дуже сильний турнір, в якому зібрані кращі гравці країни. Все на іншому рівні – набагато швидше, складніше, цікавіше.

Що стосується мого дебюту, то прекрасно розумію, що 42 секунди вважати повноцінним дебютом не можна. Але я їх запам’ятаю на все життя. Для мене це велика мотивація, щоб працювати на тренуваннях ще більше і старанніше. Сприймаю цей дебют, як аванс від тренера, який в мене вірить. І докладу всіх зусиль, щоб цю довіру виправдати. А інтерв’ю мені поки давати рано – потрібно ще багато чому навчитися, і я краще не словом, а ділом буду доводити, на що здатний.

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ