Воротарі були кращими: «Сокіл» та «ДЕ ТРЕЙДИНГ» в Хмельницькому зіграли внічию

0
278

Перед матчем 7-го туру, в якому суперником «Сокола» був «ДЕ ТРЕЙДИНГ», який мав стільки ж очок, як і хмельничани, головний тренер нашої команди Роман Ковальчик знову зіткнувся з кадровим питанням. Олег Гуцуляк, який вже був стабільним гравцем другої четвірки, на одному з тренувань зазнав травми, через що приблизно на місяць відправився на лікарняний. Це – з негативу, проте був і позитив: до складу повернулися Микола Сохорук та Костянтин Абзалов. Останній пропустив кілька матчів через операцію на апендицит, але протягом тижня інтенсивно працював, щоб набрати потрібні ігрові кондиції. Тож, в матчі з представником Донеччини Костянтина вже знову можна було побачити в квартеті, який у «Сокола» і розпочинав цю важливу та відповідальну гру.

Команди дуже обережно поставилися один до одного на старті гри, бо вартість помилки була занадто високою. І тільки ближче до шостої хвилини суперники змусили воротарів вступити до гри, коли Гурко забрав м’яч після удару Хамдамова, а Шевченко після дальнього пострілу Сагайдачного. Дальні удари і були основною зброєю обох команд, хоча вважати її небезпечною в цій грі було не варто – для воротарів ці удари були нескладними. До того ж, створювати небезпеку гравцям «Сокола» та «ДЕ ТРЕЙДИНГа» заважали власні помилки, які призводили до невимушених втрат м’яча. Але і по такій грі гості винайшли можливість відкрити рахунок. Почалося все з невдалого ауту господарів, на ворота Шевченка понеслася контратака, удар Шеховцова голкіпер «Сокола» зміг відбити нібито правильно – вбік від воріт, але вийшло на Доманського, який прострілив від самої кутової позначки. Далі ж м’яч знайшов Юнакова, і досвідчений капітан «ДЕ ТРЕЙДИНГа» не змарнував свій шанс.

До перерви гості за півтори хвилини до сирени опинилися на п’яти фолах, але більше правила не порушували.

На другий тайм «Сокіл» вийшов рішуче налаштований виправити ситуацію, і це можна було зробити на 22-й хвилині, коли Бабак обігрався в стінку з Боднаром, але зліва з дуги пробив поруч з дальньою штангою. Як виявилося, це був тільки початок тієї безлічі моментів, коли м’яч мав бути в воротах Гурка, проте тільки «мав», а не опинявся. Воротар «ДЕ ТРЕЙДИНГа» і дійсно творив дива на останньому рубежі, хоча в певних моментах гравці «Сокола» мають дорікати собі за втрачене. На 32-й хвилині Пєрвєєв за рахунок індивідуальних дій вийшов на Гурка, але замість удару зробив передачу вправо на Бабака, який замкнути штангу не встиг. Далі був удар того ж Бабака справа з середньої відстані, але Гурка підстрахувала штанга.

Все йшло до того, що хмельничанам доведеться переходити на гру з п’ятим, і вона почалася з 36-ї хвилини. Спочатку виходило мало що, навіть в одному з випадів гостей Доманський втратив шанс збільшити перевагу «ДЕ ТРЕЙДИНГа»: його перший удар головою був в хрестовину, а добивання прийшлося повз ворота. Як тільки м’яч був у «Сокола», Шевченко одразу нісся на протилежну половину, і на 38-й хвилині господарі таки вистраждали такий потрібний гол. Бабак з ауту прострілив в штрафну, Абзалов в дотик пробив в штангу, і тільки після цього Шевченко зробив удар, який став голом.

Тут варто сказати, що з 33-ї хвилини гості грали, маючи п’ять фолів, але жодного приводу для дабл-пенальті не дали. Проте це дозволяло «Соколу» ризикувати, і навіть за рахунку 1:1 Шевченко продовжував підключатися до атак. На жаль, вже не так вдало, але на останній хвилині Сергій врятував свою команду, коли Грицовець, випередивши Сохорука, пробив з-меж штрафної. Була і у «Сокола» нагода вирвати перемогу. Данилюк свій ривок правим флангом завершив передачею на дальню на Пєрвєєва, але тому, щоб «закрити» штангу, не вистачило кількох сантиметрів.

Тож, в підсумку нічия в грі, в якій кожна зі сторін мала підстави бути незадоволеною результатом 1:1. За тиждень, 10 жовтня, у «Сокола» гра в Рівному проти «Кардинала-Рівне», який в цьому турі встановив рекорд результативності, коли забив «ІнБеву» 11 (!) м’ячів.