Всеукраїнський фінал АФЛУ. День 2. LIVE!!!

0
2125

Надаємо Вашій увазі розклад трансляцій матчів другого ігрового дня Всеукраїнського фіналу АФЛУ, який цими днями триває у Дніпрі

Спортивний зал «УДХТУ»

10.00 Група «А» «Конкорд» (Кривий Ріг) – «ІННІС» (Миколаїв)

11.00 Група «А» «Альтернатива» (Київ) – «Віза-Вторма» (Івано-Франківськ)

12.00 Група «В» «Катеринославхліб» (Дніпро) – «Атлет» (Житомир)

13.00 Група «В» «Алекс» (Мукачеве) – «Автолокомотив» (Южноукраїнськ)

14.00 Група «C» «Сатурн» (Вапнярка) – «Свісспан-Горизонт» (Костопіль)

15.00 Група «С» «ІВТ» (Сєвєродонецьк) – «Стелс» (Херсон)

16.00 Група «D» «АРПІ» (Запоріжжя/Донецьк) – «Слобода» (Харків)

17.00 Група «D» «ЮВІКО» (Дніпро) – «Нова Поліція» (Кропивницький)

18.00 1/4. Вища ліга (Q 3) 1 місце Група А – 1 місце Група С

19.00 1/4. Вища ліга (Q 4) 1 місце Група В – 1 місце Група D

20.00 1/4. Перша ліга (Q 7)

Краща третя з команд, які зайняли другі місця в своїх групах – Найкраща четверта з команд, які посіли треті місця в своїх групах.

21.00 1/4. Перша ліга (Q 8)

Краща четверта з команд, які зайняли другі місця в своїх групах – третя Найкраща з команд, що зайняли треті місця в своїх групах.

Спортивний зал «Олімпія+»

14.00 Група «E» «Надія» (Хорів) – «ПЗМС» (Полтава)

15.00 Група «E» «Бахмут-Агро» (Бахмут) – «МАУ МГОК» (Вільногірськ)

16.00 Група «F» «Динамо-ГУНП» (Хмельницький) – ФК «Краснопілля» (Сумська область)

17.00 Група «F» «Азовське море» (Бердянськ) – «МКВ» (Одеса)

18.00 1/4. Вища ліга (Q 1) 1 місце Група E – Найкраща перша з команд, які зайняли другі місця в своїх групах

19.00 1/4. «Динамо-ГУНП» (Хмельницький) – Найкраща друга з команд, які зайняли другі місця в своїх групах

20.00 1/4. Перша ліга (Q 5)

Краща п’ята з команд, які зайняли другі місця в своїх групах – Найкраща друга з команд, які посіли треті місця в своїх групах

21.00 1/4. Перша ліга (Q 6)

Краща шоста з команд, які зайняли другі місця в своїх групах – Найкраща перша з команд, які посіли треті місця в своїх групах.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ