Заключні приготування перед стартом: “Сокіл” провів передігрове тренування напередодні початку “Futsal Masters” + ФОТО

0
2193

Як ми вже повідомляли, у середу, 30-го серпня, хмельницький “Сокіл” прибув до польського Вроцлава, який найближчими днями вочевидь стане одним з головних центрів європейського футзалу високого гатунку. Саме тут, з 31-ого серпня по 3-е вересня пройде престижний міжнародний турнір “Futsal Masters”, і саме хмельницький клуб захищатиме на ньому честь України.

_DSC0019

Трішки відновивши сили після винурюючої дороги, гравці та тренерський штаб ввечері взяли курс до Вроцлавського технічного університету, у спорткомплексі якого провели заключне тренування перед стартом “Futsal Masters”. Головну увагу тренерський штаб приділяв тактичним елементам, а завершили тренування гравці “Сокола” традиційною “двосторонкою”.

Вже завтра “Сокіл” проведе стартовий матч на турнірі. Суперником підопічних Романа Ковальчика у ньому буде чемпіон Чехії, “ЕРА-ПАК” з міста Хрудім. Початок зустрічі о 17:00, і додамо, що за перепитіями подій на майданчику Ви зможете спостерігати на нашому сайті в режимі онлайн.

Олександр Таран, прес-служба СК “Сокіл”

Access Token not set. You can generate Access Tokens for your Page or Profile on fb.srizon.com. After generating the access token, insert it on the backend

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ