Зацікавлений погляд. Прогноз на матчі 10-го туру Екстра-ліги дає Олександр Свідерський

0
1912

Свій прогноз на матчі 10-го туру Екстра-ліги дає завзятий вболівальник і дуже емоційна людина, керівник команди «ККФА-Vivasan» Олександр Свідерський.

«Сокіл» «Епіцентр К Авангард»

У цьому сезоні наші хлопці, відверто кажучи, дуже радують. Добре грають, багато забивають і йдуть на чолі турнірної таблиці.

«Епіцентр» – дебютант Екстра-ліги, і команді явно не вистачає досвіду. Одесити потрохи додають і навіть зуміли обіграти «Ураган». У цьому матчі буде боротьба, але перемогу здобуде «Сокіл».

«Інбев / НПУ» «Продексім»

Херсонці невдало зіграли в останніх матчах і захочуть виправити ситуацію. Тим більше, що зовсім скоро «Продексіму» грати в Кубку УЄФА, на який команда, напевно, хоче відправитися в гарному настрої. При всій повазі до «ІнБев/НПУ», навряд чи господарі зможуть вчинити чемпіону серйозний опір.

«Кардинал-Рівне» «Енергія»

Хороша гра. Дві цікавих команди, обидві в цьому чемпіонаті претендують на місце серед лідерів і демонструють симпатичний футзал. Незважаючи на те, що рівняни підсилилися (повернувся Михайло Волянюк), мені складно віддати комусь перевагу – прогнозую, що буде нічия.

«Титан» «Ураган»

Виступи цих команд – несподіванка для мене. Обидві приїжджали до Хмельницького на Кубок Свободи, і «Ураган» тоді став переможцем, а «Титан» посів п’яте місце. Тепер все навпаки – «Титан» йде на другому місці, а «Ураган» замикає турнірну таблицю. Думаю, що господарі переможуть – вони явно на ходу, а у івано-франківців ігрова криза.

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ