Зацікавлений погляд. Прогноз на матчі 11-го туру Екстра-ліги дає Володимир Вариводський

0
2194

Прогноз на матчі 11-го туру дає старійшина хмельницького футболу, представник команди «Ротор» Володимир Олексійович Вариводський. Він не тільки передбачив результат кожного матчу, а й назвав рахунок. Відразу помітно, що  «Алєксєіч» є шанувальником результативного і атакуючого футболу.

«Ураган» «Сокіл» 5:6

Наші хлопці зараз на ходу, в хорошій формі, багато забивають. Але і «Ураган» не подарунок, особливо вдома. Думаю, що буде добра, видовищна гра, в якій переможе «Сокіл» з рахунком 6:5.

«Епіцентр К Авангард» «Інбев / НПУ»

Одесити мені в останньому матчі проти «Сокола» сподобалися. Чіпка, наполеглива команда. «Інбев / НПУ» в цьому сезоні демонструє нестабільну гру. Передбачаю перемогу «Епіцентру К Авангард» з рахунком 4:2.

«ХІТ» «Енергія»

Дві досвідчених команди. І «ХІТ», і «Енергія» претендують на місця серед лідерів. Важко віддати комусь перевагу. Думаю, що буде нічия – 4:4.

«Титан» «Кардинал-Рівне»

«Титан» в цьому сезоні дивує – команда зазнала лише однієї поразки і йде на другому місці. Але я поставлю на «Кардинал-Рівне» – вважаю, що в цьому складі він багато на що здатний. Гості виграють з рахунком 4:3.

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ