Зацікавлений погляд. Прогноз на матчі 13-го туру Екстра-ліги дає Сергій Голов

0
2674

Гостем нашої рубрики став президент ФК «Феміда-Старлайф» Сергій Голов. Даючи прогноз на матчі 13-го туру Екстра-ліги, він не тільки передбачив підсумок кожного матчу, а й вказав рахунок.

«Сокіл» (Хмельницький) – «Кардинал-Рівне» (Рівне)

У цій парі вважаю нашу команду явним фаворитом. На мій погляд, сьогодні «Сокіл» демонструє кращий футзал в Україні – швидкий, вибуховий, гостроатакуючий. «Кардинал-Рівне» – непростий суперник, в складі якого багато хороших гравців, але в цій парі «соколята» – явні фаворити. Мій прогноз – 5:2 на користь «Сокола».

«Епіцентр К Авангард» (Одеса) – «Енергія» (Львів)

Я бачив матч першого кола за участю цих команд наживо – як раз був у Львові. І одесити мені тоді сподобалися – своєю непоступливістю і бійцівськими якостями. Помітно, що команда поступово освоюється в Екстра-лізі і в змозі створити проблеми будь-якому супернику. Але в цьому матчі ставлю на «Енергію» – львів’яни, схоже, знаходять свою гру і навряд чи віддадуть в цьому матчі очки «Епіцентру». Мій прогноз – 3:2 на користь «Енергії».

«Продексім» (Херсон) «ХІТ» (Київ)

Прогнозую дуже завзятий матч. Дві сильних команди, і складно віддати комусь перевагу. Поставлю на «Продексім» – чемпіонам пора доводити справою, що вони є серйозною силою в нашому футзалі. Тим більше, що херсонці грають удома, де їх завжди добре підтримують. Мій прогноз – 4:3 на користь «Продексіма».

«Титан» (Покровське) «Інбев/НПУ» (Житомир/Київ)

Мені дуже сподобався «Титан», який грав у Хмельницькому в минулому турі. Міцна, по-спортивному зла команда. При всій повазі до «ІнБев/НПУ» їм складно буде домогтися в цьому матчі хоча б нічиєї. Мій прогноз – 4:2 на користь «Титану».

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ