Зацікавлений погляд. Володимир Громницький дає прогноз на матчі 8-го туру Екстра-ліги

0
2469

Прогноз на результати матчів 8-го туру дає керівник команди «AVIVA-Beerloga» Володимир Громницький. Вийшло це у нього коротко і оригінально.

«Енергія» – «Інбев / НПУ»

Обидві команди в цьому сезоні грають нестабільно. У «Енергії» тон задають досвідчені гравці, у «ІнБев / НПУ» – молодь. Я поставлю на молодь – переможе команда Валерія Директоренка.

«ХІТ» – «Сокіл»

Центральна гра туру. Дуже важливий матч. Очікую важку, наполегливу гру. Тут теж зіграють ХІТ, команда, укомплектована досвідченими гравцями, і молодий «Сокіл». Ставлю на нашу молодь, яка переможе з різницею в один м’яч.

«Епіцентр К Авангард» – «Ураган»

Одесити – дебютанти Екстра-ліги, і їм важко – поки не вистачає досвіду. «Ураган», з одного боку, старожил Екстра-ліги, з іншого – в нинішньому сезоні в складі команди багато молодих гравців. Буду послідовний – як і в попередніх матчах, поставлю на молодь.

«Продексім» – «Титан»

Ще один важливий матч з точки зору розподілу місць в лідируючій групі. Тут зміню своїм уподобанням і віддам перемогу херсонському «Продексіму» – багато досвідчених гравців у складі чемпіона і, думаю, це допоможе господарям перемогти.

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ