Зі стану суперника. “ІнБев” презентував оновлений склад команди.

0
1045

В той час, коли “соколята” закінчують останні приготування до старту у вищому дивізіоні чемпіонату України, наш найближчий суперник презентував майже нову команду.

12 вересня, в Житомирі “ІнБев” презентував новий склад своєї команди Екстра-ліги – ІнБев/НПУ, який в цю неділю, 16 вересня, стартує в новому сезоні вищого дивізіону країни.

В міжсезоння команда оновилася практично на 90% відсотків. В команді стало більше молоді та місцевих гравців. Незмінними залишаються лише задачі – пройти якомога далі в кубку та потрапити в призери чемпіонату.

інбевнпу (2)

– В першу чергу хочу запросити всіх на нашу першу гру, яка відбудеться вже в неділю, 16 вересня, у залі ФОКу. А також хочу подякувати всім, хто причетний до команди – керівництву клубу, нашим партнерам, керівництву міста та області. Якщо говорити про команду і задачі, то в цьому сезоні ми відсотків на 90% оновили склад. Зараз зібралися досить безсонні молоді хлопці, які хочуть вигравати і чогось досягти у футзалі та можуть виконати поставлені перед командою задачі. А вони, як завжди у нас – максимальні. В першу чергу – це потрапляння у шестірку кращих за підсумками першої частини чемпіонату. В кубку – пройти якомого далі, – відмітив Валерій Директоренко.

Гравцями ІнБев/НПУ стали Євгеній Смоловик, який перейшов зі столичного ХІТа, екс-воротар “Урагану” Віталій БіровЯрослав Кутовий. Повернулися в Житомирі Ігор Горло та вихованець місцевого футзалу Антон Лясковський. Також клуб планує задіяти футзалістів, які минулого сезону грали за другу команду в чемпіонаті міста – Сергія Чеберяка, Миколу Івановського та воротаря Андрія Євтушка.

інбевнпу (6)

Крім цього до команди приєднається досвідчений Юрій Мельник, який грав в чемпіонаті Германії. В жовтні він буде захищати вже кольори житомирської команди. Також у клубі залишився Максим Войток, який гратиме після завершення сезону в пляжному футболі. В останній момент додався Ігор Фещенко, який виступав за Юні-Ламан.

Новим капітаном команди став один із найвідоміших житомирських футзалістів Сергій Литвиновський. Віце-капітан команди – Євгеній Смоловик.

 

Зараз в команди бойовий настрій. Ми пройшли важкі збори, готувалися дуже серйозно до сезону і вже найближчої неділі можемо показати, на що здатні. Сезон все розставить по місцях. Будемо старатися і викладатися на повну. Задачі в нас максимальні і ми налаштовані лише на перемогу, – розповів капітан команди Сергій Литвиновський.

Прес-служба СК “Сокіл”

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ