Екстра-ліга (U-16). Зустріч найсильніших: «Сокіл-2» прийме франківський «Ураган»

0
2429

У 6-му турі підопічні Віталія Розпаченюка зіграють з «Академією НФК «Ураган». Ці команди минулого року грали у вирішальному матчі чемпіонату України.

Вимушена пауза

Ігри 5-го туру Юнацької Екстра-ліги за участю «Сокола-2» були перенесені через участь його суперника – чорноморського «Іллічівця» в міжнародному турнірі.

У 6-му «соколята» зустрінуться з одним зі своїх головних конкурентів у боротьбі за медалі – івано-франківським «Ураганом», який теж не грав в у 5-му турі – юні «дракони» виїжджали до Польщі, де взяли участь в міжнародному турнірі, присвяченому Дню Святого Миколая.

На минулому тижні підопічні Віталія Розпаченюка заповнили вимушену паузу в Екстра-лізі і зіграли матч Преміум-ліги в Дивізіоні 2. Наші змогли дати справжній бій «Патріоту-Vігор» і набралися досвіду.

Зустріч найсильніших команд минулого сезону

У минулому сезоні фінал першості України серед 15-річних проходив у Хмельницькому. І саме «ураганівці» стали суперниками наших у вирішальній грі, де наші здобули важку мінімальну перемогу 2:1 і золоті медалі.

До очних зустрічей суперники підходять, перебуваючи поруч в турнірній таблиці і набравши однакову кількість очок – по 17. Причому івано-франківці зіграли на дві гри менше.

М Команда І В ВП Н П М Р О
1 Збірна Харківської області 10 6 1 1 2 31-18 13 21
2 Ураган 6 5 1 0 0 26-6 20 17
3 Сокіл 8 5 1 0 2 29-15 14 17
4 Футзал-Дніпро 10 4 0 2 4 28-31 -3 14
5 ДЮСШ № 4 10 4 0 1 5 20-25 -5 13
6 Іллічівець 6 3 1 0 2 12-11 1 11
7 Енергія-Інтер 8 1 2 2 3 9-13 -4 9
8 Темп-ЗАЕС-Продексім 8 0 0 0 10 11-47 -36 0

Підопічні Володимира Салія в попередніх іграх двічі обіграли Енергодарський «Темп-ЗАЕС-Продексім» (5:1, 3:1), ДЮСШ № 4 з Рівного (3:2, 5:0), а в матчах з «Футзал-Дніпро» одну гру зіграли внічию, а потім точніше пробили пенальті, а в другій здобули переконливу перемогу (9:1).

«Соколята» в останньому турі поділили очки з лідером Юнацької Екстра-ліги – збірної Харківської області (5:2, 3:5).

Де і коли вболівати

Ігри пройдуть в спорткомплексі ГУНП, що на Зарічанській, 9. Спостерігати за матчами можна буде на нашому сайті.

П’ятниця, 24 листопада – 14.30 (арбітри: Денис Божко і Максим Куцак)

Субота, 25 листопада – 9.30 (Максим Куцак і Денис Божко)

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ