Звернення СК “Сокіл” до Комітету арбітрів АФУ + ВІДЕО

0
2827

У новому сезоні Екстра-ліги в роботі комітету арбітрів АФУ намітилися позитивні зрушення ─ після кожного туру протягом декількох днів на офіційному сайті Асоціації з’являється сюжет з професійний розбором моментів, в яких арбітри прийняли спірні або неправильні рішення.

Така відкритість дуже радує, і залишається лише шкодувати, що її не було раніше. Що стосується сьогодення, то після гри 3-го туру Екстра-ліги «Титан» ─ «Сокіл» у нас з’явилися питання по моментам, які були в цьому матчі. Ці моменти можна побачити на ролику, який додається до цього листа. А ми хочемо задати розгорнуті питання і сподіваємося, враховуючи нинішню відкритість комітету арбітрів АФУ, отримати на них кваліфіковані відповіді.

Епізод 1, 15 хв .:

В ігровому єдиноборстві гравець «Титана» відверто відштовхує Богдана Кручека руками і б’є його по нозі, як наслідок перехоплюється м’яч, атака «три в два» і гол у ворота «Сокола». Звертаємо вашу увагу на те, що якби фол зі сторони  гравця «Титану» був зафіксований, він був би шостим і «Сокіл» отримав би право на 10-метровий штрафний удар.

Епізод 2, 35 хв.:

Гравець «Сокола» Артур Подлюк збиває гравця «Титану». Ми не заперечуємо порушення, але хочемо запитати ─ чи заслуговувало воно жовтої картки, яка стала для Подлюка другою? Всі гравці «Соколу» в цей момент вже були в обороні, а тому зриву атаки тут немає. Є ігрове порушення, яке карається фолом і штрафним ударом. Чи заслуговувало це порушення на таке рішення арбітра, який, судячи по ролику, дістав картку, що стала другою для Подлюка, ледь не раніше, ніж відбулося саме порушення?

Повторимося ─ ми вітаємо позитивні зміни в роботі комітету арбітрів АФУ, а тому сподіваємося на кваліфіковані і оперативні відповіді.

З повагою, керівництво СК «Сокіл»!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ