Корисний урок на майбутнє: «Сокіл» зазнав розгромної поразки в другій грі проти «Галле-Гоойка»

0
295

Рівно через добу після першого матчу «Галле-Гоойк» та «Сокіл» знову вийшли на майданчик спорткомплексу «Де Брес», щоб зіграти другий товариський матч. Поразка багаторазових чемпіонів Бельгії напередодні 3:5 не могла не зачепити досвідчених гравців «Галле-Гоойку», які жадали реваншу. Тож у вівторок гра очікувалася з підвищеним підтекстом та особливою мотивацією для обох команд.

Тільки-но господарі великими силами пішли вперед, як на 2-й хвилині наразилися на швидку контратаку «Сокола», її завершував ударом з дуги Сорока, який якимось дивом влучив не у порожні ворота, а в штангу. За хвилину ще один випад хмельничан, і Пєрвєєв зліва з семи метрів влучив у Ван Беека, до речі, воротаря збірної Бельгії (U-21). Більше в першій п’ятихвилинці небезпечного нічого не було, а згодом гравці «Сокола» закріпилися на половині «Галле-Гоойка», і Артур Подлюк на 6-й хвилині потужним дальнім ударом вразив кут воріт. Тим не менш, в грі не все було гаразд, і це змусило Романа Ковальчика за хвилину брати тайм-аут.

Про те, що на майданчику йшла жорстка гра, свідчать фоли, яких вже на 9-й хвилині у «Галле-Гоойка» було чотири, в той час, як «Сокола» два. Але і на м’ячі більше були господарі, які наполегливо шукали шляхи до воріт Ліпчинського. І на 12-й хвилині свого досягли – Де Баіл на правому фланзі обіграв Подлюка, після чого пробив у дальній кут під саму стійку. А далі була жахлива 13-та хвилина, протягом якої «Сокіл» пропустив тричі. Гравці «Галле-Гоойка» карали за будь-яку помилку, і після пенальті у виконанні Грелло довели рахунок до 4:1.

Що могло допомогти, так це фоли господарів, які на 14-й хвилині вшосте порушили правила. Напередодні Подлюк реалізував 10-тиметровий, але в цій грі пробив повз ворота. А ось господарі продовжували показувати реалізацію, якій можна позаздрити. На 17-й хвилині Патіас на лівому фланзі обіграв Абзалова, та після передачі в штрафну Рафа Тейшейра підправив м’яча у сітку. 5:1 після перших 20-ти хвилин – це в перерві треба було переварити.

На самому початку другий тайм був ще рівним по грі та по моментах. У «Сокола» Гресь зі штрафного влучив в Дзарамелло, а в атаці-відповіді Дюжакьє пробив в штангу. По голах же – знову чудова реалізація від бельгійців, коли на 23-й хвилині Леонардо вийшов сам на сам з Ліпчинським та переграв його. Ще хвилина, і в нашій штрафній Де Баіл впевнено розібрався з захисниками. Згодом вже Грелло з-меж штрафного не залишив шансів Ліпчинському.

Як не важко грати за такого рахунку, але грати було треба. На 29-й хвилині Подлюк відзначився вдруге, коли в штрафному відгукнувся на простріл з кутового. На це «Галле-Гоойк» відповів потужним і влучним ударом Дюжакьє. Як і в першому таймі, господарі не дуже переймалися, фолити чи ні, і на 33-й хвилині знову назбирали п’ять порушень.

За 2.38 до сирени головний тренер господарів Фернандао вирішив поекспериментувати і почав грати «5 на 4». На це Роман Ковальчик відповів підключеннями Ліпчинського. Гра так і завершилася тактичними іграми тренерів, але вже без голів.

9:2 – «Галле-Гоойк» взяв переконливий реванш за поразку в першій грі. Тренерський штаб «Сокола» в цій грі отримав багато корисної інформації, а гравці набулися досвіду подібних ігор. На поразках потрібно вчитися, і якомога швидше. На черзі у «Сокола» дві гри в Чехії, куди команда вирушить в середу.