Андрій Хамдамов: «Нам є над чим працювати»

0
2555

Капітан СК «Сокіл» Андрій Хамдамов в інтерв’ю клубній прес-службі поділився своїми враженнями від контрольних матчів у Польщі.

Андрій, команда зіграла свої перші контрольні матчі в цьому сезоні. Які твої враження від гри з «Клірексом»?

– Ми три тижні тренувалися перед цими іграми. Тренеру цікаво було побачити, в якому ми стані зараз, на що команда здатна, нам – перевірити себе у грі. Що стосується «Клірекса» – добре організована команда, укомплектована в основному високими, фізично сильними гравцями. Але помітно, що команда напівпрофесійна. Могли ми, напевно, в цьому матчі зіграти і більш результативно, якби були більш уважні при завершенні атак.

Хто сподобався у «Клірексі»?

– Іванов і Лещак. Загалом, від кого чекали хорошої гри, той її і показав. Іванов добре працює з м’ячем, Лещак – фізично сильний, складно було з ним в єдиноборствах, кілька разів небезпечно бив по нашим воротам. Але впоралися.

Друга гра, з «Рекордом», вийшла не такою успішною…

– Так, чемпіон Польщі показав хорошу гру. Досвідчена команда, постійно на виду, неодноразово грала в єврокубках.

По грі – перший тайм провалили. Не виконали тренерську настанову, допустили багато помилок в обороні. У перерві тренер нас трохи струснув (посміхається), вказав на помилки, і ми його почули. Як то кажуть, краще пізно, ніж ніколи. Спочатку, правда, знову пропустили, але потім забили тричі і мали кілька хороших моментів, які реалізувати не вдалося.

Кого можеш виділити у «Рекорді»?

– Є кілька дуже сильних гравців – Будняк, Бондар… Вони і в матчі з нами були помітні, правда, грали не так багато, як очікувалося. Я б в першу чергу відзначив двох воротарів «Рекорду», і двох рослих гравців, які грали на позиції «стовпа» (Кубік, Бель – Ред.). Вони багато зробили для перемоги своєї команди.

Через тиждень наступний виїзд, на цей раз в Білорусь…

– Нам є над чим працювати. Ці ігри, особливо друга, показали, що огріхів в нашій грі вистачає. Постараємося за цей час підтягнути свої слабкі сторони. У Гомелі нас чекають серйозні суперники.

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ