Без голів і без очок: «Сокіл» в Херсоні поступився «Продексіму»

0
498

Жереб, як і батьківщину, не обирають, і він на старті чемпіонату-21/22 до «Сокола» не був прихильним – в перших двох турах команді Романа Ковальчика належало грати з двома суперникам, які володіють в вітчизняному футзалі всіма трофеями – це чемпіонство, Кубок та Суперкубок України. Саме останнього не вистачало в колекції херсонського «Продексіма», і цю прогалину підопічні Андре Броканелло ліквідували тиждень тому, коли в Харкові переграли «Ураган».

Тоді ще широкий загал вболівальників про дещо не знав, навіть не підозрював, але вже за день після перемоги один з лідерів херсонського клубу Роніньо сказав всім нам «до побачення» та «adeus» та з усіма своїми валізами вирушив до Бельгії в клуб «Халле-Гоойк». Вочевидь, такі трансфери за один день не робляться, і, зрозуміло, що Роніньо про те, що гра з «Ураганом» за Суперкубок його лебедина пісня, чудово знав, тому його розставання з Херсоном виявилося чудовим – переміг та поїхав. Як наслідок, «Продексіму» вперше за останні чотири роки довелося грати без одного зі своїх харизматичних гравців, втім влітку херсонці так чисельно доукомплектувалися, що відсутність Роні не повинна мати істотних наслідків.

Вже в своїй першій атаці «Сокіл» заробив перспективний штрафний, але Подлюк прямим ударом влучив у Бессалова. А от фактично перша небезпечна атака господарів завершилася голом: на 4-й хвилині Станіслав Моспан прийняв м’яч на правому фланзі, на замаху прибрав Сохорука, після чого вразив ближній кут. За хвилину майже аналогічне на протилежному фланзі: вже Клаудіньо потужно пробив, і м’яч знову опинився в сітці. Роман Ковальчик одразу взяв тайм-аут, після якого у ворота «Сокола» вийшов Богдан Бабенко.

Тренерові вдалося заспокоїти гравців, і на 7-й хвилині можна було один м’яч відігрувати. Хамдамов перехопив необачну передачу Сорокіна, вийшов на ударну позицію, і «Продексім» від голу врятувала майстерність Савенка. За дві хвилини непогана позиція для результативного удару виникла вже у Данилюка, але Вадим зліва з дев’яти метрів пробив вище воріт. На тривалий час «Соколу» вдалося нейтралізувати небезпеку біля власних воріт, втім, і у протилежних воріт у Савенка роботи було небагато. Після перших 20-ти хвилин рахунок 2:0 залишився незмінним. Що ще треба зазначити по першому тайму, це те, що пошкодження зазнав Подлюк, і надалі участі в грі Артур прийняти не зміг.

Тайм другий почався з помилки наших гравців біля власних воріт, що призвело до небезпечного штрафного та жовтої для Токара. Господарі розіграли стандарт, двічі біли по воротах, і Бабенко двічі зіграв відмінно. Богдан за хвилину знову був на висоті, коли відбив удар Клаудіньо з п’яти метрів. «Сокіл» свій момент створив на 25-й хвилині і який! Первєєв з Бабаком відіграли захист суперника, Влад бив вже у ворота, в яких не було Савенка, але на шляху м’яча до сітки виникла нога Даніеля Рози, і гола не сталося. Тим прикріше було пропустити: на нашому кутовому Максим Бессалов підхопив м’яч, пробіг через весь майданчик, після чого ударом з восьми метрів вразив ворота.

І за 0:3 «Сокіл» продовжував шукати свої шанси. На 30-й хвилині Первєєв після довгої передачі зі своєї половини з дуги бив в дотик – Савенко витягнув м’яча з дев’ятки. На 33-й хвилині гравці «Продексіма» сфолили вп’яте, і це був ще один шанс для хмельничан змінити нуль на табло на одиницю. За дві хвилини Бабенко підключився до атаки «Сокола» – це була наша перша спроба зіграти з п’ятим. А от коли Бабенко підключився до атаки вдруге, Микола Білоцерківець перехопив м’яч і спрямував його у порожні ворота.

Після хвилинного тайм-ауту за 3.53 «Сокіл» тим не менше продовжив грати «5 на 4», і Бабак потужним дальнім ударом влучив у хрестовину. Це була остання активна дія з боку обох команд, тож перемога «Продексіма» 4:0.

За тиждень, 4 вересня, «Сокіл» на своєму майданчику прийматиме «Ураган».