Бізнес Преміум-ліга: прев’ю 2-ого туру

0
1505

В 2-ому турі змагань між собою зустрінуться представники різних полюсів турнірної таблиці

Набирає обертів дебютний розіграш Бізнес Преміум-ліги з міні-футболу, організований Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. У суботу, 21-ого травня, змагальний марафон продовжиться матчами 2-ого туру групової стадії, безпосередньо до анонсу яких і зараз переходимо.

«Динамо-ГУНП» – «МобіФренд». 21 травня. НВК №10. 16.00

Відкриватиме 2-ий тур цікаве протистояння за участі «Динамо-ГУНП» та «МобіФренда». Фаворитом у ньому виглядають «динамівці», які в стартовій грі влаштували яскравий майстер-клас з гри футзал, забивши своєму супернику в особі «Меблі-Лідер» тринадцять м’ячів без відповіді на будь-який смак вибагливої публіки. Вочевидь, Бабій і компанія зроблять усе можливе, аби продовжити свою вдалу серію, однак, впевнений, що цей матч для його фаворита точно не стане легкою прогулянкою. Чому? «МобіФренд» справив приємне враження в першій грі проти «Вентса», демонструючи яскравий, відкритий, моментами безшабашний, футзал, однак шість забитих м’ячів, забитих «мобіфрендівцями», не вистачило їм бодай для нічиєї. Проте характер, який весь час демонстрували в цьому двобої брати Вакухи і компанія, а також загранична зарядженість на боротьбу, наштовхують на думку, що як мінімум «МобіФренд» дасть серйозний бій своєму візаві у 2-ому турі, а при вдалому збігу обставин цілком може і відібрати в нього залікові бали.

«Меблі-Лідер» – «Вентс». 21 травня. НВК №10. 17.00

В іншому матчі 2-ого туру зіграють «Меблі-Лідер» та «Вентс». «Меблевики» після болючої поразки у стартовій грі від «Динамо-ГУНП», вочевидь на звітний двобій вийдуть як на останній бій, і зроблять усе можливе, аби реабілітуватися за це фіаско. Хоча, відзначимо, що попри однозначно негативний підсумковий рахунок на табло, гравці «Меблі-Лідера» мали декілька хороших нагод, аби провести як мінімум гол престижу, однак не склалося. Можливо, що свої кращі атакувальні сторони Михайленку і компанії вдасться проявити у грі з «Вентсом», оборона якого в стартовому матчі турніру не була еталоном надійності. Однак з атакою у Дикого і компанії все в порядку, що і дозволиво «вентсівцям» в 1-ому турі в гольовому трилері здолати «МобіФренд». Словом, очікуємо доволі цікавого матчу, в якому точно слід розраховувати на певні несподіванки та сюрпризи.

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ