Бізнес Преміум-ліга: прев’ю 3-ого туру

0
1794

Заключні поєдинки групового етапу обіцяють бути неймовірно цікавими

Все цікавіше та цікавіше розгортаються події у Бізнес Преміум-лізі з міні-футболу, організованої Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. У суботу, 28-ого травня, змагальний марафон продовжиться поєдинками останнього, 3-ого туру, групового етапу, за підсумками яких будуть сформовані пари 1/2 фіналу плей-офф. Заключні матчі «регулярки» обіцяють бути неймовірно цікавими, оскільки в них гратимуть між собою сусіди по турнірній таблиці, які матимуть заграничну мотивацію завершити першу стадію турнірну на більш високому місці, яке дозволить собі здобути дещо легшого суперника на старті плей-офф. Про все це далі у нашому прев’ю.

«МобіФренд» – «Меблі-Лідер». 28 травня. НВК №10. 16.00.

Відкриватиме ігрову суботу двобій між «МобіФрендом» та «Меблі-Лідером», які в очному протиборстві вирішуватимуть долю підсумкової третьої позиції за підсумками «регулярки».

Обидва суперники ще не знали смаку перемог, і очевидно, що як «МобіФренд», так і «Меблі-Лідер» зроблять усе можливе, аби переламати цю неприємну для себе тенденцію. Інтриги цьому матчу додає те, що в ньому зустрінуться команди з різним ігровим стилем: «МобіФренд» робить ставку на атаку, воліючи діяти першим номером, а ось «Меблі-Лідер» в матчі з «Вентсом» приємно здивував вмінням грати другим номером, і вдало застосовуючи швидкі переходи від оборони в атаку, створив немало проблем своєму більш зірковому візаві.

Вочевидь, в звітному двобої ми побачимо такий ж сюжет: «МобіФренд» намагатиметься активно атакувати, а ось «Меблі-Лідер» грамотно «ловитиме» свого суперника на контратаках, благо підбір швидкісних та технічних виконавців цілком це дозволяє робити «меблевикам». З турнірної точки зору «МобіФренд» в цій грі для здобуття третього місця у «регулярці» влаштує і нічия, оскільки Вакух і компанія мають кращу різницю забитих і пропущених м’ячів, ніж їх суперник, якому неодмінно потрібно перемагати. Однак це завдання виглядає цілком реальним для «Меблі-Лідера», який в попередньому турі був близьким до сенсації у матчі з «Вентсом», і зараз, мабуть, зробить усе можливе, аби завершити групову стадію на переможній ноті та вийти в плей-офф з 3-ого місця.

«Вентс» – «Динамо-ГУНП». 28 травня. НВК №10. 17.00.

А ось в заключному матчі «регулярки» «Вентс» та «Динамо-ГУНП» визначать, хто стане переможцем групової стадії турніру, і вийде у плей-офф з першого місця.

Обидва суперники до звітного двобою очок не втрачали, незмінно здобуваючи перемоги на своєму турнірному шляху, однак якими ж різними вони були! Якщо «Динамо-ГУНП», продемонструвавши злагоджену та збалансовану гру у всіх лініях, впевнено розгромила «Меблі-Лідер» та «МобіФренд», не словом, а ділом підтвердивши свої найвищі турнірні амбіції, то «вентсівцям» перемоги над цими опонентами далися куди важче. В обох зустрічах на турнірі Дикий і компанія по ходу матчу змушені були відіграватися, однак демонструвавши свій високий «запас міцності», помножений на морально-вольові якості, таки здобували переможний результат. Але тепер суперник у «Вентса» буде куди серйознішим.

Якщо атака номінальних господарів ще вирізняється результативністю, то оборону дуже важко назвати взірцем надійності. Однак, є передумови, що в цьому матчі все зміниться у кращий для «Вентса» бік – повертається у стрій після дискваліфікації основний кіпер команди, Юрій Болістовський, який змінить у «рамці» Дмитра Святого, який в перших 2-ох турах вимушено виконував «воротарські» обов’язки. Є своє підсилення і у «Динамо-ГУНП» – зможе допомогти своїй команді після вимушеної ігрової «паузи», пов’язаної із дискваліфікацією, Андрій Подлюк, гра якого, безперечно, додасть «поліціонерам» ще більшої злагодженості та збалансованості.

Для здобуття першої сходинки за підсумками «регулярки», «Динамо-ГУНП» влаштує і нічия, а ось «Вентсу» потрібно лише перемагати. Виділити ж фаворита в цій парі, мабуть, не візьметься ніхто, отож запрошуємо усіх бажаючих прийти та насолодитися яскравою битвою лідерів турніру, в якій і визначиться володар підсумкової першої сходинки за підсумками групової стадії!

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ