«Буревісник» – «Спортлідер-3»: злива голів та чергова надпереконлива перемога

0
2281

В 9-ому турі чемпіонату міста з футболу підопічні Артема Гласа не залишили жодних шансів «Буревіснику»

«Буревісник» – «Спортлідер-3» – 0:7 (0:5)

Арбітри: В. Папірович – А. Папірович, Лоза (усі – Хмельницький)

Голи: Колесников (4), Глас (8), Розпаченюк (20, 45, 54), Соколюк (36), Люблінський (77)

«Буревісник»: Лисиця, Гребенюк (кап.), Мудрак, Шандига, Чернилевський (Потриденний, 74), Чорний, Кравчук, Волошин (Гермак, 67), Бугай (Сплік, 63), Гаврилюк (Катриченко, 55), Монастирський

«Спортлідер-3»: Алексейчук, К. Шляховий (кап.), А. Шляховий, Шевчук, Зубик (Люблінський, 46), Луцюк (Бойчук, 74), Нємий (Сохорук, 46), Соколюк (Кручек, 46), Розпаченюк, Колесников (Кіт, 74)

У четвер, 30-ого червня, свій черговий поєдинок провів «Спортлідер-3». В цей день підопічні Артема Гласа у рамках 9-ого туру чемпіонату міста з футболу зустрічалися із «Буревісником».

_DSC0210

Розпочався матч за переваги «лідерів», які вже на 1-ій хвилині могли відкривати лік забитим м’ячам у зустрічі, однак Розпаченюк після м’якого навісу від Луцюка пробив в кількох сантиметрах поруч із стійкою. А вже на 4-ій хвилині рахунок у матчі було відкрито. Колесников хитро пробив низом у ліву «шістку» метрів з 25-ти, і Лисиця, хоч і зреагував на цей постріл, врятувати свою команду був не в силах – 1:0. «Лідери» ж продовжували активно діяти першим номером, і вже невдовзі подвоїли власну перевагу у рахунку. Чудовий гол вдався Гласу, який ефектно зі штрафного закрутив сферу над «стінкою» точнісінько у ліву «дев’ятку» – 2:0. Цей гол на деякий час відправив «Буревісник» у стан гроггі, і цим його суперник намагався активно скористатися, однак до пори до часу номінальним господарям у цій зустрічі відверто щастило. Супершанс змарнував Колесников, який вийшовши віч-на-віч із голкіпером пробив в кількох сантиметрах над поперечиною, а через декілька миттєвостей міг оформлювати дубль і Глас, однак сфера після його ефектного удару головою пролетіла над правою «дев’яткою». Однак і на 20-ій хвилині примхлива пані Фортуна перестала проявляти свою прихильність «Буревіснику», а Розпаченюк своїм диво-голом зірвав гучну овацію трибун! Активний Луцюк виконав навісну передачу з правого флангу у карний майданчик суперника, де «десятка» номінальних гостей у цій зустрічі красивим ударом в падінні через себе поцілив під поперечину – 3:0!!! Відчувши впевненість у власних силах, «десятка» номінальних гостей протягом кількох наступних хвилин цілком міг «хоронити» суперника, однак не зумів реалізувати два виходи віч-на-віч із голкіпером. В першому епізоді «Буревісник» від неприємностей врятував каркас воріт, в другому ж Віталій після вишуканої «стіночки» з Колесниковим пробив в кількох сантиметрах поруч із стійкою. Олексій Колесников в ті хвилини був чи не найпомітнішим гравцем своєї команди, чудовими загострюючими передачами з глибини поля раз за разом виводячи власних партнерів на ударні позиції. Один з таких пасів перевтілювати у забитий м’яч міг Луцюк, який після передачі від Колесникова класно пробив зльоту у правий верхній кут, однак кіперу «Буревісника» вдалося в красивому стрибку врятувати свою команду від вірного голу. Номінальні господарі відповіли небезпечним ударом зі штрафного у виконанні Гаврилюка, однак йому дещо забракло влучності. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Соколюк чудово пройшов на швидкості по лівому флангу після пасу з глибини, і змістившись у центр невідпорно пробив з розвороту точнісінько у праву «шістку» без шансів для голкіпера – 4:0. Під завісу першої 45-ти хвилини дубль оформив Розпаченюк, який дальнім ударом застав зненацька Дмитра Лисицю – 5:0.

_DSC0250

В другому таймі гра дещо заспокоїлася, однак, як і раніше, територіальна перевага продовжувала залишатися на боці «лідерів». Доводити рахунок на табло до непристойного міг Сохорук, який від душі приклався під поперечину з кута воротарського, однак знову дива воротарської реакції продемонстрував Лисиця, кінчиками пальців у останній момент перевівши сферу на кутовий, який і став гольовим. Після навісної подачі від кутового прапорця в потрібний час та в потрібному місці виявився Розпаченюк, який влучно пробивши під поперечину оформив хет-трик – 6:0. Невдовзі чергове вдале виконання стандартного положення знову увінчалося успіхом для номінальних гостей. Після подачі з кутового від Гласа найспритнішим на дальній стійці виявився Люблінський, якому, щоправда, дещо допоміг незначний рикошет від захисника – 7:0. Під завісу гри «Буревісник» цілком міг розраховувати бодай на гол престижу, однак рятівником «лідерів» виявився Шевчук, який в останню мить виніс головою сферу із «стрічечки» вже порожніх воріт після гарматного удару під поперечину у виконанні Гермака.

_DSC0254

В підсумку – більш ніж переконлива «Спортлідера-3» із рахунком 7:0, який завдяки цьому успіху закріплює власні позиції на чолі «турнірки». Свій наступний матч «лідери» проведуть 7-го липня, а їх суперником буде аутсайдер турніру, «Червона Зірка».

Олександр Таран, прес-служба ФК «Спортлідер+»