Чорний четвер для «Сокола (U-15) в Чорноморську: в другій грі поразка від «Гопрів»

0
468

Обидві команди сьогодні вже вдруге вийшли на майданчик, а в тих іграх, які були вранці, і «Сокіл», і «Гопри» зазнали поразок, тож бажання виправитися та завершити день на позитиві було присутнім у кожної сторони.

Наш суперник одразу показав, що він планує грати від захисту, проте кілька дальніх ударів після контратак змусили демонструвати свою майстерність Владислава Житніковського. Саме ударів «Соколу» бракувало в своїх атаках, і перший, дійсно небезпечний постріл відбувся в середині тайму, коли Хібовський пробив з 8-метрів, але надійно зіграв воротар «Гопрів» Саленко. Надалі команди грали практично без моментів, а рахунок був відкритий на 16-й хвилині, коли Іван Жаданов завершив комбінацію свої партнерів в кілька передач. Пройшла хвилина, і вже Артем Іваненко вразив ворота «Сокола» ударом справа з гострого кута. Перший тайм 2:0 – за «Гопрами».

Майже одразу з відновленням гри Віталій Розпаченюк став застосовувати підключення голкіпера Житніковського до атак. Це дозволяло контролювати м’яч, але ударів по воротах знову ж таки було обмаль. Бернада на 28-й хвилині дуже непогано приклався до м’яча, і знову Саленко був на шляху м’яча до сітки. Хібовський за хвилину міг покарати суперника за помилку біля його воріт – м’яч пролетів поруч зі штангою. В підсумку «соколята» так і не змогли знайти шляхи до воріт суперника і програли 0:2.

В заключний день першого туру, в п’ятницю, 27 листопада, у нашої команди за календарем одна гра і вона буде дуже ранньою – стартовий свисток в матчі «Сокола» (U-15) проти КДЮСШ «Барса» (Шостка) пролунає о 8.00.

26 листопада. Чемпіонат України серед юнаків (U-15)
«Сокіл» (Хмельницький) – «Гопри» (Гола Пристань) – 0:2 (0:2)

«Сокіл»: Владислав Житніковський – Максим Бернада, Олексій Майдан, Артем Лисенко, Артур Хібовський, Данило Жук, Олександр Топишко, Кирило Стасюк, Ростислав Ростківський, Данило Бевз, Максим Мельник, Артем Сас – Ілля Сікорський