«ДБК» – «Спортлідер-3»: безгольова нічия у битві лідерів

0
1901

Друге коло змагань у чемпіонаті Хмельницького з футболу підопічні Артема Гласа розпочали нульовою нічиєю у матчі з одним із лідерів турніру, «ДБК»

«ДБК» – «Спортлідер-3» – 0:0

Арбітри: Зощук – Кембровський, Матковська (усі – Хмельницький)

«ДБК»: Сурков (кап.), Ільчук, Фурик, Бесіда, Балабанов, Габатель (Фурман, 90), Ю. Рибчинський, Н. Рибчинський, Заморока, А. Кореганов (Шуляк, 67), Богун

«Спортлідер-3»: Алексейчук, А. Шляховий, Вербовий, Бойчук, Шевчук, К. Шляховий (кап.), Кіт (Король, 75), Сохорук, Луцюк, Глас, Жаріков

У четвер, 11-го серпня, свій черговий поєдинок у чемпіонаті Хмельницького з футболу провів «Спортлідер-3». В цей день підопічні Артема Гласа матчем проти одного із лідерів турніру, «ДБК», розпочинали друге коло змагань.

_DSC0939

Розпочався матч під акомпанемент рясного дощу, а ініціативу з перших хвилин захопили «лідери», які створили декілька небезпечних моментів біля воріт свого опонента. Змінювати нулі на табло міг Глас, який накрутивши на швидкості двох захисників, вийшов на ударну позицію і підступно пробивав під поперечину з гострого кута, однак Суркову не без проблем таки вдалося ліквідувати загрозу. «Спортлідер-3» успішно продовжував стартовий натиск на ворота опонента, і через декілька хвилин відкривати рахунок у матчі міг і Сохорук, однак після розіграшу кутового із лінії воротарського пробив трішки над поперечиною. Дощ поступово лише посилювався, отож основну загрозу обидві команди воротам одне одного намагалися створювати за допомогою дальніх ударів, проте голкіпери обох команд із своєю роботою справлялися на «відмінно». В середині першого тайму «Спортлідер-3» створив ще один стовідсотковий момент для того, аби відкрити рахунок у матчі. Після подачі Костянтина Шляхового зі штрафного та відскоку від мокрого газону, першим на м’ячі виявився Луцюк, однак своїм шансом не скористався, із близької відстані пробивши точнісінько у голкіпера. У кінцівці першої половини матчу цікавіше виглядали вже гравці «ДБК», які могли піти на перерву у ранзі переможців, однак Юрій Рибчинський, на щастя для «лідерів», пробив головою після розкішного флангового навісу у лічених сантиметрах поруч із стійкою.

_DSC0950

Другий тайм видався значно цікавішим. Вже в його дебюті «Спортлідер-3» знову був близьким до того, аби відкрити рахунок у матчі. Луцюк на швидкості промчався по правому флангу і виконав націлений простріл на дальню стійку, де Кіт з кількох метрів цілив у порожній кут, однак «ДБК» від неприємностей виручив Ільчук, який в останній момент виніс сферу з лінії порожніх воріт. Підопічні Артема Гласа продовжували діяти першим номером, і невдовзі нарешті втілювати ігрову перевагу номінальних гостей у цій зустрічі в забитий м’яч міг Костянтин Шляховий, який ефектно пробивав у праву «дев’ятку» метрів з 20-ти, однак Суркову у красивому стрибку таки вдалося врятувати свою команду від вірного голу. Стримавши натиск атак суперника, «ДБК» поступово стало теж відчутно «огризатися» за допомогою дальніх ударів та «стандартів». Останні ледве не принесли успіх підопічним Анатолія Курятника: Балабанов гарматним ударом зі штрафного метрів з 30-ти цілив під поперечину, однак Алексейчуку кінчиками пальців вдалося в останній момент перевести шкіряний снаряд на кутовий. Близьким до голу був і Назар Рибчинський, який з дальньої відстані цілив у ліву «дев’ятку», однак, на щастя для «лідерів», м’яч після його удару пройшов у лічених сантиметрах поруч із стійкою. Повіривши у власні сили, гравці «ДБК» стали ще більш настирніше проявляти себе у атакувальних діях, і епізодами біля воріт Алексейчука ставало доволі гаряче. Пожвавив гру номінальних господарів Шуляк, який вдало вийшов із лави запасних. Спочатку «десятка» номінальних господарів міг відкривати рахунок у матчі після помилки Алексейчука, який необачно зіграв при вводі м’яча у грі, однак не зумів влучити у вже порожню ціль. Через декілька миттєвостей Шуляк вивів розкішним пасом на ударну позицію Богуна, який вдотик пробивав у ліву «дев’ятку» – стійка! Проте, варте зазначити, у цьому епізоді нападник «ДБК» знаходився у положенні поза грою. Останні хвилини ознаменувалися справжнім фінальним штурмом гравців «Спортлідера-3», які під завісу зустрічі могли вирвати перемогу у матчі, однак дива воротарської реакції продемонстрував Сурков, ціною міні-пошкодження парирувавши «мертвий» м’яч після гарматного удару Анатолія Шляхового у ліву «шістку» метрів з 10-ти.

_DSC0966

В підсумку – нічия із рахунком 0:0, яка залишає обидва колективи у верхній частині турнірної таблиці. Свій наступний матч «Спортлідер-3» у четвер, 18-го серпня, а суперником «лідерів» буде «Ветеран», який наразі очолює турнірну таблиці у Першій лізі чемпіонату міста з футболу. Гра відбудеться на стадіоні «Поділля». Початок матчу – о 19:00.

Олександр Таран, прес-служба ФК «Спортлідер+»