“Динамо-УМВС” крокує до плей-офф Елітного фіналу АФЛУ! + ВІДЕО

0
1719

Випередивши за додатковими показниками одеську “Ніку”, підопічні Миколи Сохорука вибороли першу сходинку у власній підгрупі, і продовжать у плей-офф боротьбу за чемпіонство

Сьогодні у Одесі стартував Елітний фінал Аматорської футзальної ліги України. Честь Хмельниччини у цих змаганнях захищає “Динамо-УМВС″, який зовсім нещодавно здобуло бронзові нагороди у розіграші Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу, організованого Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. На груповому етапі суперниками “динамівців” волею жеребу стали южноукраїнський “ДПЕМ” та одеська “Ніка”. У п’ятницю, 8-ого квітня, на турнірі були і зіграні поєдинки групової стадії, які, забігаючи наперед, склалися для підопічних Миколи Сохорука дуже і дуже вдало: розгромивши “ДПЕМ” і звівши внічию матч із “Нікою”, яку в підсумку “динамівці” випередили за додатковими показниками, хмельничани посіли першу позицію у підгрупі, і тепер у плей-офф продовжать боротьбу за призові місця. Про все це далі у нашому огляді.

“Динамо-УМВС” (Хмельницький) – “Ніка” (Одеса) – 0:0

У першому матчі першого ігрового дня Елітного фіналу АФЛУ жереб звів команди з, прямо скажемо, протилежних футзальних культур. Хмельницьке “Динамо-УМВС” протистояло представнику столиці Південної Пальміри, місцевій команді “Ніка”.

Перші четвірки обох команд провели на майданчику рівно 2 хвилини, за які одесити встигли кілька разів серйозно потривожити воротаря суперника. А ось протистояння других четвірок повністю залишилося за “динамівцями” – хороші масовані атаки з якісними ударами, ось тільки без голів. На 8 хвилині першого тайму воротареві господарів знадобилася невелика пауза, щоб відійти від сильного удару у виконанні Ігоря Глушка. Це була не перша майже вдала атака “Динамо-УМВС”, і не в перший раз голкіперу “Ніки” доводилося вступати в гру. Як ви розумієте, у інших воріт в цей час нічого не відбувалося … 0:0 після першого тайму, за явною перевагою команди з Хмельницького.

“Динамо-УМВС” продовжувало нарощувати темп гри, і на 13 хвилині матчу могло розраховувати на пенальті – м’яч потрапив у руку захиснику. Але ключове слово тут «потрапив», тому арбітри абсолютно правильно розцінили ситуацію. Всі спроби “динамівців” забити м’яч розбивалися об міцні скелі захисних редутів і героїчні дії Задунайського в рамці воріт. Як підсумок – нічия, яка по грі більше влаштувала “Ніку”.

Микола Сухорук, головний тренер “Динамо-УМВС”

– Наша команда має великий досвід виступів у різноманітних міжнародних турнірах серед поліцейських. Що примітно – у нас немає в команді гравців, які працюють поза структурою УМВС, це принципова позиція керівництва. На даний момент ми є бронзовими призерами нашого чемпіонату Хмельницької області.

– Рахунок на табло по грі?

– Вважаю, що в завершальній фазі атак ми дещо не дограли, в іншому випадку могли розраховувати на перемогу. Хочу віддати належне команді з Одеси – добре грають, грамотно обороняються.

– Весь матч довелося діяти першим номером. Як команда відчуває себе в такій ситуації?

– Ми у себе в чемпіонаті граємо і першим, і другим номером, дивлячись який суперник. Так що нам не звикати, потрібно тільки більш відповідально ставиться до реалізації моментів.

dynamo-umvs

“ДПЕМ” (Южноукраїнськ) – “Динамо-УМВС” (Хмельницький) – 0:6 (0:5)

Голи: Наскальний (3, 10), Колесников (9, 10), Сохорук (12), Березовський (18)

На цей матч хмельничани виходили знаючи, що “Ніка” декілька годин тому впевнено переграла южноукраїнців (6:2), і тепер підопічним Миколи Сохорука, аби здобути першу сходинку у підгрупі потрібно було перемагати свого опонента із різніцею мінімум у п’ять м’ячів. Забігаючи наперед відзначимо, що із цим завданням гравці “Динамо-УМВС” впоралися сповна.

Небезпечна атака “динамівців” увінчала цей матч, але капітан УМВС не влучив у ворота з вигідної позиції. Такі помилки в захисті супроводжували южноукраїнців весь матч, і саме така помилка призвела до першого голу, коли Наскальному дали розстріляти воротаря – Котленко з ударом не впорався, 0:1. Взагалі, якщо порівнювати з першими матчами, обидва колективи грали більш сміливо і відкрито, особливо це стосується ДПЕМ. У деяких моментах саме «жовті» володіли беззаперечною перевагою, що змушувало “динамівців” даремно нервувати і сильно притискатися до власних воріт. Але ближче до кінцівці тайму саме гості з Хмельницького вели гру. На 9 хвилині після класичного відіграшу в стінку хмельничани провели показово-зразкову атаку з завершальним ударом від Колесникова, а через мить рахунок був вже 0:5. Дублі оформили ті ж таки Наскальний та Колесников, а довів рахунок на табло до непристойного влучним граючий тренер “Динамо-УМВС”, Микола Сохорук.  Безперечно – ключовий відрізок матчу, який южноукраїнці програли. А все так добре починалося …

В другому таймі хмельничани не зупинилися на досягнутому, і невдовзі Тарас Березовський, результативно використавши чергову помилку захисту, встановив остаточний рахунок табло – 6:0 на користь “Динамо-УМВС”, яке випереджає за різницею забитих м’ячів господарів турніру, одеську “Ніку”, і стає першим у власній підгрупі, здобуваючи путівку до наступної стадії змагань.

Тепер на турнірі розпочинається все найцікавіше – ігри плей-офф, у яких переможці підгруп по олімпійській системі визначатимуть імена переможця та призерів Елітного фіналу Аматорської футзальної ліги. “Динамо-УМВС” волею жеребу розпочне боротьбу у плей-офф із 1/8 фіналу, а його суперником на цій стадії стане київський “RED”. Додамо також, що стартовий свисток арбітра пролунає о 14:00, а за перебігом подій на паркеті Ви зможете спостерігати на нашому сайті в режимі онлайн.

Олександр Таран, прес-служба ФК “Спортлідер+”, за матеріалами офіційного сайту АФЛУ