«ЕкоАльт» – «Сокіл-2». Анонс матчу

0
1376

«ЕкоАльт» – «Сокіл-2»

Преміум-ліга з міні-футболу. Дивізіон 2. Кубок Поділля, 3 тур.

 25 серпня. 14:00. 

У третьому турі розіграшу Кубку Поділля наших вихованців очікує справжній фінал. Адже саме в останньому матчі буде вирішуватись остаточна доля сезону, що завершується. Ситуація в групі складається так, що наразі, «соколята» займають третє порядкове місце, яке дає стовідсоткову гарантію участі в дивізіоні 2 на майбутній сезон. Їх суперник, клуб «ЕкоАльт», йде четвертим, маючи в власному активі на один заліковий бал менше. У разі поразки підопічні Віталія Розпаченюка посядуть восьмий рядок у загальнокомандному заліку і змушені будуть грати перехідні матчі з п’ятою командою Дивізіону 3. А це ще два додаткові поєдинки і додатковий ризик для зовсям ще юних гравців молодіжної команди. Так що ситуація очевидна – або пан, або пропав.

У рамках групового етапу суперники уже зустрічались між собою. Тоді сильнішими виявились «екоальтівці», які зуміли видряпати потрібну перемогу з рідкісним для футзалу рахунком – 1:0. При досить таки рівній грі більш досвідчені опоненти вміло скористались власними козирями і змогли тріумфувати. Можна сміливо прогнозувати, що і цей поєдинок пройде у схожому ключі. Адже занадто багато чого залежить від результату. Багато боротьби, змішання тактичних схем, проте мало видовищної гри – ось що, скоріш за все, очікує вболівальників, які відвідають зустріч. А ось напруги до останніх секунд та емоцій буде більш ніж достатньо.

У паралельній грі визначатиметься доля самого титулу. Його володар отримає не лише почесний кубок, але й право провести наступний сезон у каґорті найсильніших клубів міста. «Максимум» та «Атлетик-Ceresit PRO» розіграють між собою звання володаря Кубку Поділля-2019 у Дивізіоні 2.

Сокіл2

Орієнтовні склади:

«ЕкоАльт»: Коник, Музика, Миронюк, Лис, Годованюк, Карпенко, Яворський, Трофанюк, Шнира

«Сокіл-2»: Гончар, Гринь, Донець, Стрельцов, Омарі, Барабаш, Зданевич, Данилюк, Сохорук, Храпач, Чайка, Ожеледа, В’язовецький, Гнатюк

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ