«ККФА-Vivasan» представив клубний гімн + ВІДЕО

0
1598

Музичний подарунок став приємною несподіванкою для гравців напередодні старту нового сезону у Преміум-лізі

Дата 8 червня 2016 обов’язково буде вписана золотими літерами у історичний літопис самобутнього колективу «ККФА-Vivasan». Колектив хоч і має статус аматорського, однак демонструє підхід до справи та власного розвитку неймовірно професійний. Створивши власний музей, команда вирішила не зупинятися на досягнутому, і напередодні старту нового сезону у Преміум-лізі відкритому Чемпіонаті Хмельницького з міні-футболу, піднесла неймовірний сюрприз не лише для власних гравців, а й всього широкого вболівальницького загалу, представивши клубний гімн!

_DSC0764

Цій процедурі передувала традиційна командна фотосесія напередодні старту нового сезону та напутні слова представника команди, Олександра Свідерського. А далі на усіх присутніх очікував приємний музичний сюрприз. Запальне творіння Сергія Білецького, який написав вже не один десяток футбольних пісень, як не можна краще відображає потенціал команди, її прагнення та внутрішню атмосферу, не залишило байдужим нікого, і була на ура прийнято гравцями, які щиро та завзято рукоплескали його автору, який під акомпанемент гітари вперше виконав клубний гімн

_DSC0754

Сподіваємось, що цей гімн не раз надихатиме «ККФА-Vivasan» на нові звершення на спортивній ниві. Від щирого серця бажаємо команді всебічного розвитку та процвітання, а автору цього музичного шедевру – подальших творчих успіхів!

_DSC0770

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ