Кубок України: визначилися всі учасники 1/8 фіналу, і знову без неявки не обійшлося

0
912

В Кубку України з футзалу позаду залишився другий попередній етап, підсумком якого стало визначення шести команд, які доєдналися до 10-ти клубів Екстра-ліги, після чого сформувався повний склад учасників 1/8 фіналу кубкового турніру.

В другому попередньому етапі були зафіксовані такі результати:

«ДДХ» (Дніпро) – «Запоріжпромгруп» (Запоріжжя) – 3:4, 3:2
«Геологія» (Кременчук) – «Гепард» (Харків) – 3:3, 5:7
«Ураган-2-КФВ» (Івано-Франківськ) – «Ельдорадо» (Київ) – 0:3, 2:2
«Інтер» (Донецьк) – «Рівнестандарт-ДЮСШ №4» (Рівне) – 1:1, 3:2
«Хмельницькі делікатеси» (Хмельницький) – «Бастіон» (Львів) – 5:3, 3:3
«Human» (Дніпро) – «Budmonster» (Київ) – 0:4, 0:5 (технічна поразка)

Виділені команди пробилися до 1/8 фіналу Кубку України.

На другому попередньому етапі грали команд, які вже пройшли кілька раундів відбору, тому майже в усіх парах точилася боротьба дійсно гідна статусу Кубку України.

В парі «ДДХ» (Дніпро) – «Запоріжпромгруп» (Запоріжжя) ключовим моментом в плані визначення переможця стала більша кількість м’ячів, які команда з Запоріжжя забила в переможному для себе матчі в Дніпрі. «ДДХ» в грі-відповіді мав реальну можливість забити четвертий, дійсно переможний для себе м’яч, але один з гравців команди з Дніпра за лічені секунді до фінальної сирени з двох метрів спрямував м’яча вище відкритих воріт суперника.

Рахунок другої гри в парі «Геологія» (Кременчук) – «Гепард» (Харків), 7:5 на користь харків’ян, не повинен вводити в оману, адже до 39-ї хвилин перевага «Гепарду» складала 5 м’ячів – 7:2. Проте, протягом решти часу кременчужани встигли забити тричі, двічі реалізувавши пенальті, а один раз відзначившись з 10-тиметрового. І це на додаток до того, що і свої перші два м’ячі «геологи» в першому таймі забили також з дабл-пенальті.

В парі «Ураган-2-КФВ» (Івано-Франківськ) – «Ельдорадо» (Київ) доля протистояння була вирішена в першій грі, коли столична команда в Івано-Франківську здобула перемогу 3:0. В грі-відповіді «ураганівські» дублери двічі були попереду, але «Ельдорадо» обидва рази вдавалося відігратися, причому другого разу на 38-й хвилині з 10-тиметрового.

В парі «Інтер» (Донецьк) – «Рівнестандарт-ДЮСШ №4» (Рівне) позитивний результат, яким можна вважати виїзну нічию, не допоміг «Рівнестандарт-ДЮСШ №4» вийти переможцем за підсумком протистояння проти донецького «Інтера», який, зазначимо, базується та грає в Києві. «Інтеристи» в грі-відповіді доволі швидко забили двічі, чим поставили рівнян перед необхідністю забивати мінімум тричі. Сил вистачило на два голи, коли ж у «Інтера» відзначився один із його лідерів Максим Літвінов, «Рівнестандарт-ДЮСШ №4» не знайшов аргументів навіть для нічиєї.

В парі «Хмельницькі делікатеси» (Хмельницький) – «Бастіон» (Львів) хмельничани самі собі ускладнили життя в першій грі, коли були попереду 4:0, але примудрилися пропустити три м’ячі, граючи вчотирьох проти п’яти суперників. Проте п’ятий м’яч «Делікатесів», які за лічені секунди до сирени забив колишній гравець «Сокола» Владислав Гресь, виявився стратегічно важливим в грі-відповіді. У львівській грі «Бастіон» тричі був попереду, кожного разу лише в один м’яч, чого було замало. Ближче до завершення гри львів’яни, за рахунку 3:2, змушені були багато грати з п’ятим польовим гравцем, але точний удар хмельничанина Віталія Рябоконя остаточно поховав всі надії «Бастіону» на порятунок.

В ще одній парі, «Human» (Дніпро) – «Budmonster» (Київ), сталося те, що, на жаль, не прикрашає Кубок України. Команда з Дніпра, зазнавши поразки в домашній грі 0:4, на гру-відповідь вирішила просто не поїхати. Це вже не перший факт ігнорування другого матчу з боку команди, яка в першій грі не досягла на її думку позитивного результату. Раніше таку ж неповагу до свого суперника продемонстрував «Сервіс-люкс» (Суми) після поразки 1:13 від кременчуцької «Геології».

Тож шістнадцятка учасників 1/8 фіналу Кубку України має такий вигляд:

«Сокіл» (Хмельницький)
«Продексім» (Херсон)
«ХІТ» (Київ)
«Ураган» (Івано-Франківськ)
«ІнБев» (Житомир)
«Кардинал-Рівне» (Рівне)
«Енергія» (Львів)
АФФК «Суми» (Суми)
«ДЕ ТРЕЙДИНГ» (Миколаївка, Донецька обл.)
«Моноліт-Viva Cup» (Харків)
«Запоріжпромгруп» (Запоріжжя)
«Гепард» (Харків)
«Ельдорадо» (Київ)
«Інтер» (Донецьк)
«Хмельницькі делікатеси» (Хмельницький)
«Budmonster» (Київ)

Жеребкування 1/8 фіналу Кубку України відбудеться 15 грудня. Базові ж дати поєдинків цієї стадії кубкового турніру – 16 січня та 6 лютого 2021-го року.

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ