Ліга чемпіонів в Хмельницькому: «Сокіл» зіграв внічию з «Ураганом», і ще невідомо кому пощастило

0
437

По одній дуже суттєвій зміні відбулося в складі «Сокола» та «Урагану» в порівнянні з матчами тижневої давнини першого туру, і від цього зиск мали наші гості. У франківців після дискваліфікації вже міг вийти на майданчик Михайло Грицина, один з літніх новачків. А ось у «Сокола» навіть в заявці не було Артура Подлюка, який ще на початку гри з «Продексімом» отримав пошкодження, не зміг продовжити гру, а вже після повернення до Хмельницького з’ясувалося, що один з наших провідних гравців з «Ураганом» не зіграє. Наскільки відчутна ця втрата для нашої команди, достатньо згадати гру «Сокола» місячної давнини на «Кубку В. І. Водяна», в якій хмельничани здолали один зі складів «Урагану», і в тій грі дубль Подлюка був вагомим внеском в переможний результат.

Відсутність Артура змусила Романа Ковальчика перевести Первєєва до першої четвірки, але це загалом суттєвою проблемою не було, тому що Владу грати в стартовому квартеті не звикати. Хмельничани спокійно тримали суперника на відстані від володінь Бабенка, як на третій хвилині сталася повна несподіванка. Хамдамов послизнувся в середині майданчика i, намагаючись втриматися на ногах, відкинув м’яча на Фаренюка – все відбулося настільки раптово, що Бабенко виявився неготовим до несильного удару гравця «Урагану», і рахунок в грі був відкритий.

«Сокіл», як і тиждень тому з «Продексімом», знову пропустив ранній безглуздий гол, який, на щастя, не вплинув на ігровий малюнок гри. Франківці, які грали в три четвірки, високо пресингували, але готові до цього гравці «Сокола» раз по разу розумно виходили з-під пресингу, а при наших довгих закиданнях на хід «ураганівці» ще і не встигали «за своїми» і поступово почали збирати фоли. Що не могло не радувати, що навіть наша молода друга четвірка не відсиджувалася в захисті, а також була повноцінним учасником процесу гри. Саме її злагоджені та несподівані дії на стандарті і дозволили «Соколу» зрівняти рахунок. На 12-й хвилині Сохорук зі штрафного зробив різку поперечну передачу на Вадима Данилюка, який ювелірним ударом в дотик змусив Колтка, який до цього грав дуже надійно, капітулювати.

Пройшла хвилина, і «Сокіл» був вже попереду. Кирило-Ілля Бабак перехопив м’яч біля наших воріт, пробігся метрів 20, на замаху прибрав Шеремету, і невідпорно пробив в кут воріт – і це 2:1. Зазначимо, що після цього головний тренер «Урагану» Максим Павленко відмовився від гри в три четвірки, і Шеремета зі своїми партнерами на майданчик більше не виходив.

А ще керманич франківців вирішив «розміняти» четвірки, і свій провідний квартет випускав на нашу другу, молодіжну четвірку. Розрахунок був зрозумілим: більш досвідчені Кордоба та компанія мали тиснути та десь шукати свій момент. І вони таки його знайшли: на заключній хвилині тайму Віталій Радевич з дуги завдав такого собі удару по воротах, Бабенко міг спокійно грати ногою, але впав і пропустив м’яч під рукою. 2:2 після перших 20-ти хвилин гри, і обидва тренери могли бути незадоволені такими цифрами на табло.

Другий тайм розпочали перші четвірки, коли ж у нас на майданчику з’явилася молодь, «Ураган» вдруге в грі вийшов вперед. Токар та Гуцуляк вдвох викинулися на Абакшина, той встиг переадресувати м’яча на Михайла Грицину, якому вразити ворота не було проблемою. І знову «Сокіл» і оком не моргнув: за дві хвилини рахунок мав бути рівним, але Колток в воротах творив дива. Абзалов та Бабак за рахунок стінки розірвали захист франківців, після чого Абзалов вийшов на побачення з Колтком. У нашого гравця було кілька варіантів, що розібратися з воротарем, але він обрав найпростіше: пробив що сили і влучив у воротаря. За дві хвилини Абзалов змарнував ще один свій шанс зрівняти рахунок, коли з-меж штрафного майданчика запустив м’яча повз дев’ятку (не можна не відмітити чудовий пас п’ятою Первєєва, який цьому передував).

А далі з франківцями було те ж саме, що в нашій з ними грі на «Кубку В. І. Водяна». Брудна гра за межою фолу призвела до того, що вже на 28-й хвилині у «Урагану» стало п’ять фолів. Тоді в товариській грі Максим Павленко вийшов із скрутного становища за рахунок гри з п’ятим, але сьогодні було не до авантюр. Наші гості схаменулися, і до кінця гри відіграли так, що не дали арбітрам жодного навіть натяку на те, щоб призначити 10-тиметровий.

«Сокіл» в своєму прагненні відігратися був наполегливим, і досяг свого на 35-й хвилині. Хамдамов зробив довгу передачу вперед на Первєєва, Колток чи не вперше в грі зіграв не кращим чином, м’яч опинився у Владислава, який акуратним несильним ударом спрямував м’яча за призначенням.

В грі вже і так було достатньо драматургії, але це ще було не все. Гості ще з першого тайму намагалися розкрити захист «Сокола» за рахунок двієчки через стовпа, і на 36-й хвилині, з надцятої спроби, комбінація пройшла: Фаренюк обігрався з Кордобою і оформив дубль.

Часу до завершення гри залишалося небагато, і було зрозумілим, що гри з п’ятим нашій команді не уникнути. За 2.08 до сирени вперед спробував побігти Бабенко, але вхолосту. А от коли у нас п’ятим з’явився Шевченко, це принесло результат: саме Сергій зробив ідеальну передачу на Андрія Хамдамова, яку змарнувати наш капітан не мав права.

До фінальної сирени залишалося 66 секунд, і, як виявилося, на нічию не згодні були обидва тренери. Спочатку Максим Павленко кинув Коваля на майданчик у воротарській футболці, гості контролювали м’яч з пів хвилини, а далі в нас вдало зіграв Абзалов, заробивши аут для «Сокола». Шевченко миттєво побіг на половину «Урагану», але на ще одну результативну атаку у «Сокола» не вистачило часу.

Тож, нічия 4:4. Її варто визнати закономірним результатом: по тій шаленій грі, яка була протягом сорока хвилин, кожна з команд могла як виграти, так і програти, але це, відверто кажучи, було б не зовсім справедливим по відношенню як до «Сокола», так і до «Урагану».

Наступна гра у нашої команди наступного тижня: 12 вересня в Харкові проти «Viva Cup».