Насичений вікенд: «Сокіл-3» зіграє на кубок і чемпіонат у Преміум-лізі

0
2176

«Соколята» на вихідні протистоятимуть «Патріоту-Vігор» в рамках 1/16 кубку і «Прикордоннику» у 6-ому турі чемпіонату Преміум-ліги.

Непростий вікенд очікує на підопічних Віталія Розпаченюка. «Сокіл-3» зіграє два матчі за два дні. Спочатку наша команда протистоятиме новачку елітного дивізіону Преміум-ліги. Жереб звів наших хлопців в 1/16 кубку із командою «Патріот-Vігор».

Майбутній суперник поки не кращим чином виступає в чемпіонаті. Із п’яти матчів команда Ігоря Вислободського лише раз не програла, звівши внічию гру із «Вентсом» – 1:1. Попри це, «патріотів» не варто недооцінювати. В складі амбітного колективу є чимало класних гравців, які можуть «зробити гру». Шкрябець, Гарібян, Глушок, Бабак, Атласюк та інші мають чималий досвід і підсилили б будь-який колектив Преміум-ліги.. Тому на «соколят» чекає непросте й цікаве протистояння, яке пройде в суботу, 30 червня, на першому майданчику НВК №10. Початок – 14:00.

Цікавим також має стати матч чемпіонату, в якому «Сокіл-3» зійдеться із «Прикордонником». Матч за участю нашої команди знову стане одним із центральних в турі. Між собою зіграють команди, які входять до п’ятірки кращих в поточному чемпіонаті.

Поки справи дещо краще йдуть в «прикордонників», які мають на один заліковий бал більше. Команда ще не програвала, тричі перемігши і двічі зігравши внічию. «Соколята» ж трьохматчеву переможну серію перервали поразкою в драматичному матчі з «Вентсом» – 3:4.

У порівнянні із кубковим суперником, «Прикордонник» більший акцент робить на командну гру. Це ж стосується і наших «соколят». Серед гравців варто виділити індивідуально сильних Мельникова, Рефеля, Іщука, Малишевського, Собка, Сологуба та Райтаровського. Тому гра буде дуже цікавою і багато що можуть вирішити тактичні рішення наставників команд. Чиї аргументи виявляться сильнішими, покаже лише гра. Вона розпочнеться о 14:00 в неділю, 1 липня, на другому майданчику НВК №10.

На завершення пропонуємо переглянути відеоогляди останніх матчів за участю майбутніх суперників «Сокола-3».

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ