Національна збірна України у четвер зібралася в Одесі

0
1765
У “синьо-жовту” команду повернулися Микола Грицина та Олексій Фетько

Національна збірна України з футзалу у четвер, 7 квітня, зібралася в Одесі, де розпочала підготовку до повторного стикового матчу Чемпіонату Світу 2016 проти Словаччини. Нагадаємо, у першій грі на виїзді “синьо-жовті” здобули переконливу перемогу з розгромним рахунком 6:0.

Головний тренер збірної України Олександр Косенко викликав на матч-відповідь наступних гравців:

голкіпери: Євген Іваняк, Дмитро Литвиненко (обидва – “Локомотив”), Кирило Ципун (“Продексім”),

універсали: Дмитро Бондар, Сергій Журба, Дмитро Сорокін, Денис Овсянніков, Петро Шотурма, Віталій Кісельов, Олександр Сорокін (усі – “Локомотив”), Сергій Коваль, Михайло Грицина, Микола Грицина (усі – “Енергія”), Ігор Борсук (“ХІТ”), Олексій Фетько (“Продексім”).

Відзначимо, що у склад команди повернувся Микола Грицина, який пропускав матч Словаччина – Україна через вилучення у відбірному матчі ЧС Угорщина – Україна. У порівнянні зі складом, який грав у Нітрі, відбулась одна заміна – замість універсала рівненського “Кардинала” Богдана Новака викликаний представник херсонського “Продексіма” Олексій Фетько.

В Одесі збірна України проведе п’ять повноцінних тренувальних днів, під час яких заплановані вечірні тренування та велика культурна та соціальна програми. Відзначимо, що повторний стиковий матч Чемпіонату Світу 2016 Україна – Словаччина відбудеться 12 квітня в Одесі. Початок о 19-й годині.

За інформацією сайту АФУ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ