Офіційний лист СК “СОКІЛ”

0
5277

Президенту АФУ Владико С.В Керівникам клубів Екстра-ліги

Вихідний №108, від 24.02.2018 р

У суботу 24-го лютого 2018 року в українському футзалі сталася безпрецедентна подія. Гравець Лисенко А.А, який має діючий контракт зі спортивним клубом «СОКІЛ» (Хмельницький) всупереч регламентним нормам вийшов в складі НФК «Ураган» (Івано-Франківськ) на матч Кубку України з футзалу.

Як стало відомо нашому клубу – це сталося відповідно до таємного рішення Комітету зі статусу та трансферів футболістів ФФУ та за повної мовчазної згоди президента АФУ Владико С.В, про яке СК «СОКІЛ» навіть ніхто не проінформував.

За схожим сценарієм вчинили футзальний клуб «Хіт» (Київ), який дозаявив Педяша О.О та футзальний клуб «Продексім» (Херсон), який дозаявив Бакінського І.О.

Численні звернення СК «СОКІЛ» (Хмельницький) про кричущі факти порушення регламентних норм до КДК ФФУ, АФУ, Комітету зі статусу та трансферів футболістів ФФУ, Палати з вирішення спорів ФФУ так і залишились без уваги.

Враховуючи ситуацію, яка склалась, СК «СОКІЛ» ініціює позачергове зібрання президентів клубів (про дату та місце проведення просимо повідомити АФУ), на якому СК «СОКІЛ» готовий надати повний перелік документів про неприпустимі факти порушення багатьох регламентних норм в даному питанні та ініціювати створення незалежного керівного органу для організації та проведення Чемпіонату України з футзалу в Екстра-лізі.

З повагою,

керівник СК «СОКІЛ» Глас А.В

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ