Олександр Горшечнік видав чемпіонський бій, але судді залишили його без чемпіонського поясу WWFC

0
1576

Однією з найцікавіших подій спортивного життя України недільного вечора був турнір WWFC 17 «Lviv Fight Night», який проходив у львівському Malevich Night Club – найбільшому клубі Західної України. Нагадаємо, що ліга World Warriors Fighting Championship (WWFC) є лідером українського ММА (Mixed Martial Arts) і провела вже понад 50 професійних турнірів. Цього вечора в програмі заходу були 11 поєдинків, в двох з яких на кону стояв титул чемпіона світу за версією WWFC.

Природньо, що головну страву усього вечора організатори запланували на самий кінець, і це був бій чемпіона світу у ваговій категорії до 70 кг Кирила Горобця (Суми) (9 – 1), який захищав свій титул в сутичці проти представника СК «Сокіл» Олександра Горшечніка (14 – 4). Додамо, що шанс позмагатися за титул чемпіона світу Олександру випав після того, як травмувався Олег Хачатуров.

Олександр Горшечнік
Чемпіонський пояс

Цей чемпіонський бій проходив у форматі 5 раундів по 5 хвилин. В першому з них Олександр вміло тримав суперника на дистанції і за можливості проводив лоу-кіки. В другому раунді удари Олександра ногами продовжували створювати дискомфорт для Горобця. Раунд третій, особливо його кінцівка, вочевидь була за Олександром, який в партері завдав Горобцю кілька відчутних ударів. В четвертому раунді, попри те, що Олександр працював другим номером, в нього пройшло кілька ударів в голову суперника та стегно. До того ж, у Горобця на той момент вже був добряче розбитий ніс.

Бій Олександра Горшечніка
Бій Олександра Горшечніка
Бій Олександра Горшечніка
Бій Олександра Горшечніка
Бій Олександра Горшечніка
Бій Олександра Горшечніка
Бій Олександра Горшечніка

Все мав вирішити п’ятий раунд. Втома вже давала взнаки у обох бійців, але Олександр зміг додати і після його лоу-кіків Горобець ледь тримався на ногах. Фінальний гонг застав Олександра в атаці, і тим дивнішим був вердикт суддів, які одностайним рішенням віддали перемогу Кирилу Горобцю.

Можна з цим рішенням сперечатися, але очевидним було те, що Олександр Горшечнік видав фантастичний бій та показав високій рівень майстерності, який обов’язково приведе до значних перемог та чемпіонських поясів.

Бій Олександра Горшечніка

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ